Astra G Sahipleri Buraya

aksoy9801

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
service manual..

S.A..arkadaşlar 1.6 CD Otomatik 5K 2001 Astra'm var. Fakat kullanıcı el kitabı yok. Service Manual diye birçok şey buldum. Türkçe bi yayın yok mu yahu yeryüzünde? Bulan ya da adresini bilen bana mail atabilir mi? Kargo ile de alırım. aksoy9801@hotmail.com. ve 5323120176..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yetkılı servıse bı sorarsan belkı ucretsız gönderebılırler ben rıca etmıstım göndermıslerdı

KAYA45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 2.0 dti neden mazotu depoya kaçırır. bilgisi olan arkadas var mı arabayı gun aşırı çalıştırmak durumunda kalıyyorum.yoksa çalışırken baya zorlanıyor .

kasırqa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günLer :) arabayı çaLıştırdıktan sonra frene basınca "break pad" yazısı çıkıyo yoL biLgisayarında bu nedir ?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günLer :) arabayı çaLıştırdıktan sonra frene basınca "break pad" yazısı çıkıyo yoL biLgisayarında bu nedir ?

fren lambasını kontrol edınız dıyor bread pad check yazar check kontrol demek aklınızda bulunsun herhangı bırsey yazarsa bırseylerde hata vardır frene basarsınız butun fren ısınlarının kontrol ettıgını anlar yazıyı kaldırır yada su bıter fıskıyede washed check yazar suyu kontrol edın gıbı :)

kasırqa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fren lambasını kontrol edınız dıyor bread pad check yazar check kontrol demek aklınızda bulunsun herhangı bırsey yazarsa bırseylerde hata vardır frene basarsınız butun fren ısınlarının kontrol ettıgını anlar yazıyı kaldırır yada su bıter fıskıyede washed check yazar suyu kontrol edın gıbı :)

breakLight check demiyo ama sorun orda :D bu arada burak abi ön takıma baktırmıştım ondan sonra oLdu sensörün kabLosu mu çıktı acaba aLttan baksam görünür mü dediğini de deniyim bi yarın bakaLım