Astra G Sahipleri Buraya

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim saolasın öğlen bi kursum var onun toplantısı var ona gideyim ondan sonra sanayiye gidip sorcam bi tanıdık varmış dayımların yaparsa onlar uyguna yaptırcam bakalım. :) sürüncem bundan sonra çok feci gaza geldim sarperin izinden gidicem galiba :)

18346936v7g.jpg

1834693678y.jpg

bu tampona 275 lira istiyolar nasıldır sizce irmcsher miş sem tuningde dün gece buldum

saol Samet :) benim nacizane tavsiyem hizli dusun ama asla acele etme ;):D bir kere yap tam yap al satla ugrasma.

benim izimde belli ben cigerden girerim ;):D full throttle full performance..

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
orası öyle bora rıskli bu tamponlar alcan araba sus dıye cekıcen bınmıcen yada en guzelı ırmsher kalıbı ön karlık benım gıbı takıcan kırıldımı uzulmessın hıc olmassa yamala devam benım gıbı :)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taktrdm yayları 70 liraya üstüne waflee yiyorjm :) çok güzel oldu lastikler çamurluğun içine girdi resmleri eklerim akşm

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç yapıştı yere fena oldu tam yılan resimleri atablirsem atarım kuzendeym
Tampona fena takdm ama olmaz artk kesn sürter yere belki alırm ön yayları çıkartrm orjinallere dönerim tampon zaten yere yakın

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç yapıştı yere fena oldu tam yılan resimleri atablirsem atarım kuzendeym
Tampona fena takdm ama olmaz artk kesn sürter yere belki alırm ön yayları çıkartrm orjinallere dönerim tampon zaten yere yakın

hayirli olsun Samet.
onleri alip arkalar kalicak mi yanlis mi anladim :D yeni bir stil olabilir ama virajlarda hic tavsiye etmem :D:D