Astra G Sahipleri Buraya

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayirli olsun kankaa, ne zaman islatiyoruz...( 14 Mart musaitim ;) Samet sende her tumsekten gecerken hatirlarsin :D:D:D saka bir yana canli gordum net ve guzel basiyor, zaten AP kalitesi. :good:

ohh Burak da stopu klavyeyi verdi... ama stopun satilmasinda etken ben oldum... Tamir Baseyev dedim gitti :D:D

Bendeki detaylari sonra soyliycem sabir ;), ama tum kankalarima ve Emre ye tesekkur ederim :):D
teşekkurler kanka ankaraya gelın gıttı :D
kardeşim çok teşekkürler aldım bugün yayları çok güzel olacak inş. yarın götürcem taktırmaya bi aksilik çıkmazsa jantları teslim ettim kütahyaya yolladım içim rahatladı bu sıkısık dönemde yay aldık sıkıscam dedim ALLAH kurtardı valla :) bu arada kütahyaya otobüs firmaları 100 lira istedi oda en az isteyen metro 130 istedi :) koltuk alim dedim olmaz dedi :D sakat bunlar ya adamın tanıdığı varmış kamyoncu o geldi ona verdim :D bomboş kamyon sadece benm jantları götürdü herif :)

hocam geçmiş olsun çok üzüldüm valla nazar değiyo güzel bişey yapınca arabaya bende hep korkuyorum yayları takınca daha bi göze batcak nazar boncuğu takcam egsoza :D
hayırlı olsun :)
goksel tamponumu taktın bı yere gecmış olsun uzuldum allah bununla bıraksın

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırada panjur var irmscher aklınızda olsun uygun bi panjur olursa alabilirim. ;) farlarada talipli var istiyolar bakalım olursa oda çok güzel olacak. bisiklet alcaktık güya yalan oldu bizim trek 3900 :D

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra b ciler liste yapmış sitede ne kadar vectra be oldugunu yazmışlar bizde yapalım bakalım sitede ne kadar astra g var

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim çok teşekkürler aldım bugün yayları çok güzel olacak inş. yarın götürcem taktırmaya bi aksilik çıkmazsa jantları teslim ettim kütahyaya yolladım içim rahatladı bu sıkısık dönemde yay aldık sıkıscam dedim ALLAH kurtardı valla :) bu arada kütahyaya otobüs firmaları 100 lira istedi oda en az isteyen metro 130 istedi :) koltuk alim dedim olmaz dedi :D sakat bunlar ya adamın tanıdığı varmış kamyoncu o geldi ona verdim :D bomboş kamyon sadece benm jantları götürdü herif :)

hocam geçmiş olsun çok üzüldüm valla nazar değiyo güzel bişey yapınca arabaya bende hep korkuyorum yayları takınca daha bi göze batcak nazar boncuğu takcam egsoza :D

Hayırlı olsun resimlerini acil olarak beklemeteyim,hayat hep süründürsün seni kardeşim:D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1)astra g comfort 2001
2)astra g elegance 2001

kardeşim saolasın öğlen bi kursum var onun toplantısı var ona gideyim ondan sonra sanayiye gidip sorcam bi tanıdık varmış dayımların yaparsa onlar uyguna yaptırcam bakalım. :) sürüncem bundan sonra çok feci gaza geldim sarperin izinden gidicem galiba :)

18346936v7g.jpg

1834693678y.jpg

bu tampona 275 lira istiyolar nasıldır sizce irmcsher miş sem tuningde dün gece buldum

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kardeşim saolasın öğlen bi kursum var onun toplantısı var ona gideyim ondan sonra sanayiye gidip sorcam bi tanıdık varmış dayımların yaparsa onlar uyguna yaptırcam bakalım. :) sürüncem bundan sonra çok feci gaza geldim sarperin izinden gidicem galiba :)

18346936v7g.jpg

1834693678y.jpg

bu tampona 275 lira istiyolar nasıldır sizce irmcsher miş sem tuningde dün gece buldum
gunaydınlar:)
mustafa abı işin erbabı yanlız fıberı kollamak mesele:D