Astra G Sahipleri Buraya

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman kardesim benim yaptigim hatayi yapma.. background saglam hic atmo matmo gitme... yazik olur sabret o paraya turbo yap daha cok verim alirsin ;)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahaha daha kötü gsi gtc opc typer gti rs bende gelir izlerim sizi artık :D ne zman olcak bu eğer buralarda olursam gelirim harbiden ;)

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayıırrrrr sarperiim sende vtec motora turbo yap dersen işimiz iş be kardeşim,bari sen yapma bunu:)

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samet biz hep buluşuyoruz,hepimiz arkadaşız kardeşiz,bende astra g varken de gidip izliyodum onları sıkıntı yapmana gerek yok:)en son s2000 ciler pist kiralıcaklar onları izlemeye gidicez haber veririm sana da detayları

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahh ahh ortalarda degil sonlara dogru cepte para kalmayinca dersin.. ah keske turbo yapsaymisim ayni paraya diye..
haklisin wastegate turbosu cooleri beyni enjektoru carti curtu sabredemiyo insan ama 2 sene daha tayyara bineceksen beni dinle sabret std gez sonra turbolarsin en az 1.2 barda 300 HP leri rahat gorursun...

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen olay budur ;):) suadiye kizlar kurabiye misali :D:D:D
turbo da bir cok ornek var vtec olarak sec begen al ama sabır ;)
aa yeter garajimiz g yawww :D:D:D

beyler yok mu astra g de mantzel emme yapicak... :)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamdır kardeşim haber verirsin izlemeye gelirim bende kara yılanı 2 haftadır görmüyorum :D kuzen almış geçen haftasonu ben ankaradayken ondan öncede binmemiştim baya bi bisiklete baya bi sardırdım çok zevkli hiç araba ilgimi çekmiyor artık :)