Astra G Sahipleri Buraya

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumartesi gecesi emre stock typerla corsa opc yi tokat manyağı yaptı,opc tırışka gözümden direk düştü artık övmesinler bana hiç:Dyanımıza da yaklaşmasınlar:D:p,honda iyidir iyi al typerı gitsin.

helal Emre :) maasallah :) hemde 3.9 kW eksiginde var.. onuda geri alman lazim.. neyse saglikli olsunda 3 5 onemli degil...

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal Emre :) maasallah :) hemde 3.9 kW eksiginde var.. onuda geri alman lazim.. neyse saglikli olsunda 3 5 onemli degil...

saol kardeşim baya bi roll yaptık ama sonuç hep aynıydı,vtec tokatı vurdu kaçtı:Daraç bu siteden umut arkadaşımızın corsa opc siydi oda eski typer turbo kullanıyormuş..sıradaki gelsin??:D safkan atmosferik ciğerli araçlarla itinayla roll yapılır,mesela rs ya da s2k ile yapmayı çok isterim:Dama s2k kalsın şimdilik bora bize 10 boy attı bizim opc ile roll de:D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz :D yarın sahile in emre pendik sahil kalabalık rally yapıyolar :D

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pistede gitcez yakın bir zamanda ayarlamaya çalışıyor arkadaşlar buyur gel senide bekleriz, gene bir çay içeriz beraber:)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyle gelicem :D beni almazsınız hondacıların arasına :D çay herzaman içeriz ya bi ara görüşelim bi buluşma yapalım g ciler ve eski g ciler olarak :)

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beygirlerede her zaman aldanmayin..:) 9 > 8 gibi olmaz boyu degil islevi onemli :D:D:D

sarper denerim herkesle sıkıntı yok,egzozlu filtreli opc ile roll yapcaksan eğer,benim vtec in başı kel mi,headers mı cai mi çakar öyle rolle girerim;):D
benim beygirlerle işim yok kanka ya 194 çıktı zaten biliyosun:D

neyle gelicem :D beni almazsınız hondacıların arasına :D çay herzaman içeriz ya bi ara görüşelim bi buluşma yapalım g ciler ve eski g ciler olarak :)

ulan hondayla ne alakası var deli buluşmaların,gsi var gti var,cupralar var opcler var,var da var maksat muhabbet:)