Astra G Sahipleri Buraya

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amin saolasın kardeşim nerde taktırcaz artık bakalım taktırmaya kaldı iş onada enaz 50 lira isterler.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş. 50 ye kurtarırız :) bu arada jantları sattım biras önce biri aradı kütahyadan astsubay 450 liraya anlaştık parayı yatırcak bugün akşamada otobüse vercem. süper oldu bu iş :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
inş. 50 ye kurtarırız :) bu arada jantları sattım biras önce biri aradı kütahyadan astsubay 450 liraya anlaştık parayı yatırcak bugün akşamada otobüse vercem. süper oldu bu iş :)
ben orda askerdım kımmiş aga kutahya merkezmı yoksa domanıcmı söyle bana bakıyım :confused:

Son düzenleme:

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın beyler nasılsınız:Dsamet ben seni bir yere yönlendiririm 50 e taktırırsın merak etme

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın kardeşim karşıya geçiyorum trafik felç 1 saatdir yoldayım daha 1. Köprünün ayaklarını göremedim bile
Emre jantların parasını göndercek adam dönüşte sana uğricm bi aksilik olmazsa alırım yayları sende müsait olursan ok kardeşim

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bende sattım org u adamla yarın mahllede göruscez teslım ettcez cuma mubarek gun yaradı ya ALLAHA şukur cumayıda kıldık ıcımden yuk kalktı :)