Astra G Rolanti Dalgalanması

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

soyler01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ve olan oldu aracım bugün yolda birden stop etti ardından çalışmadı kontağı çevirdim tık sesi bile gelmedi mecburen çekici çağırıp servis yolunu tuttum marş motoru ve kontak switch'i gitmiş dediler sorunlarımı anlattım rölanti dalgalanmasının, ilk çalışmada yüksek devirde çalışmasının bundan kaynaklanabileceğini söylediler ve elime 800 lira gibi bir fatura verdiler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ve olan oldu aracım bugün yolda birden stop etti ardından çalışmadı kontağı çevirdim tık sesi bile gelmedi mecburen çekici çağırıp servis yolunu tuttum marş motoru ve kontak switch'i gitmiş dediler sorunlarımı anlattım rölanti dalgalanmasının, ilk çalışmada yüksek devirde çalışmasının bundan kaynaklanabileceğini söylediler ve elime 800 lira gibi bir fatura verdiler

Yetkili servis mi? yaw...

soyler01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yetkili servis bildiğim güvendiğim usta olmadığı için oraya gitmek zorunda kaldım

soyler01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlarına baktım bosch marka marş motoru 340 lira kontak switch'de çıkmasını bulabildim oda 150 liraydı onunda sıfırı 250 felan vardır diye tahmin ediyorum geriye 200 lira oda muamma (işçilik felan vs sanırım) tabi bunlar benim araştırıp baktıklarım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İşin özünde çok para istemişler bence. Pazarlık filan atma şansın var mı? Bilemiyorum ki...

soyler01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parçaların çıkış fiyatları bunlar zaten faturalandırıyoruz o yüzden pazarlık payının olmadığını söylüyorlar benimde elimden bunda da vardır bir hayır demekten başka bir şey gelmiyor

master66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardesim gecmis olsun arac kac kmdeydi? Bende ankaraya gidicem 15 inde nasipse opel garage vercem araci arizayi bulmalari icin daha once 2001 elegance bindim 2 tane degstrdm boyle bir sorun yoktu acaba sente ayarindan felan yaparmi 3 ay once bosch serviste dente ayari yapti triger gevsekmis skti felan usta beceremedimi napti?

soyler01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 239 binde ilk büyük arızası oldu bana inşallah bir daha da yapmaz.