Astra G Paspas (orjinal)

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orj pasapaslar kesinlikle halıflex benim aracım 2007 model ama opel gm markasıyla lastik paspas ürettirip orj lastik paspas diye satabilirler

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paspasların her ikiside orijinal. Yalnız lastik olanlar opsiyonel. Yani sıfır araba aldığınızda vermezler onu. Bende Vectra B için olanlar vardı, satarken aldım içinden :) Sıradan paspas koydum. Hala duruyor işime yaramıyor ama kıyamadım vermeye. Fotograftaki tarzda benimkilerde, dokununca anlıyorsunuz zaten ne kadar kaliteli olduklarını...

yilmust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orj pasapaslar kesinlikle halıflex benim aracım 2007 model ama opel gm markasıyla lastik paspas ürettirip orj lastik paspas diye satabilirler

Evet arkadaşım, paspas resimlerini incelersen görürsün, parça numarısı, ülke patenti veGM,
Birde ampalajlarının üzerinde GM Halegon etiketleri basılı( Hani kağıtparanın üzerinde bulunan Halegon varya ondan)
Birde yetkili sevisten verilen sipariş parça kod numarası girilerek Astra G nin paspasları tespit edildi.
Bilmem bunun haricinde daha yansanayi diyebilirmiyiz......kal sağlıcakla....

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güle,güle kullan.
Bendede paspaslar orjinal ve lastik.
Sol ön debriyaj altından artık yıpranmaya başlamış ,zaman içinde delinecek gibi. yenisinin fiatı da güzelmiş zamanı gelince kısmet neyse o olur.;)

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben de yeni paspas siparişi verdim ve yazdıklarını okuyunca gelecek paspaslar konusunda şüpheye düşmeye başladım. Ben modacar denen bir marka paspas sipariş verdim. Acaba sizin bahsettiğiniz o sitelerindeki resimle alakası olmayan paspas gönderen marka modacar mı?

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben de yeni paspas siparişi verdim ve yazdıklarını okuyunca gelecek paspaslar konusunda şüpheye düşmeye başladım. Ben modacar denen bir marka paspas sipariş verdim. Acaba sizin bahsettiğiniz o sitelerindeki resimle alakası olmayan paspas gönderen marka modacar mı?

Evet arkadaşım bahsettiğimiz paspas bu. Sen kargo gelince hemen geri gönder zaten bırak amblem ve logoyu paspasın kokusundan kullanamazsın....

rioter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşk ederim, yalnız internetten gelen paspası geri göndersen iyi olacaktı, zaten bunların amacı siteden görülen paspas orijinal, ama bu paspası satamazlar, onun yerine kendi yansanayi paspaslarını adrese gönderiyorlar, vatandaşda nasılsa bir daha geri gönderme işinden üşeneceğini biliyorlar, ne satarlarsa kar misali.....
Ben dayanamadım, bunların internet satış ofislerine gittim, sitelerine koymuş oldukları paspası görmek istediğimde, o resmin eski olduğu güncellenmediğini ve güncelyecekleri, özür vs.
Yine bakıyorum aynı orijinal paspas resimleri sitede.Anlayacağın adamlar üçkağıtçılığı kendilerine şiar edinmişler.....
kal sağlıcakla....
İnternet alışverişinde gösterdiğin titizlikten ötürü kutlamak istedim. Umarım herkes hakkını koruma konusunda bu denli ısrarcı olur.
Ayrıca güle güle kullan...

yilmust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternet alışverişinde gösterdiğin titizlikten ötürü kutlamak istedim. Umarım herkes hakkını koruma konusunda bu denli ısrarcı olur.
Ayrıca güle güle kullan...

arkadaşım tşk ederim. Bu düzenpazlara karşı durmak gerekir, milletin kanını emiyorlar, şunu söylemek isterim, internet sitelerine koyduklar Orijinal Opel paspaslarının aynısını kesinlikle gönderemezler, Çünkü;

Opel kendi paspasını bunlara sattırmaz, yansanayide olsa opel amplemini kullanamaz....Zaten serviste aynı doğrultuda beyanda bulunmuştu.

Bunlar fırsatçılık yapıyor, birde bana gelen bu paspaslar paketi açınca acayip kokuyorlardı, arabanın içine kesinlikle konulmazlar.
Ama Orijinalinde böyle bir koku yok......Kalın sağlıcakla.......:help:

kutoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
topuk kısmından delindi

Bende Astra H için orjinal kauçuk paspas almıştım. Gerçekten kaliteli duruyor ve hiç bir şekilde koku yok. Yanlız kullandıkları özel malzemeden olsa gerek cok yumusak ve 1 yıl içinde topuk kısmından delindi.