Astra G Otomatik Cam Kapatma (çift kilitleme ile)

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ücreti mukabilinde bu devreden yapacak olan var mı acaba. Bu tür işler belki çok kolay ama bana aşırı zor geliyor.

tapatalk

mkoca26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih opelim71 rumuzlu gökhan arkadaşa söz verdim ilk önce ona yapayım eğer hurda devrelerin içinden bir tane daha çıkarsa sanada yapayım ama söz vermiyorum

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ediyorum. Olmasa dahi yardım etme düşüncenizden dolayı

tapatalk

mkoca26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estağfurullah ne demek bulunduğun yer ilçe olarak batının doğusu esnaflık sıfır parçayı malzemecilerde bulabilsem hemen yapar gönderirim ama hafta sonu eskişehire gidebilirim eğer gidersem orda parçaları temin ederim ve en kısa sürede göndermeye çalışırım.burda kendi televizyonum arıza yaptı arızalı parçayı ben takıcam ne kadar diye sordum (öncesinde eskişehirde parçanın fiyatını araştırdım ogün için 15 TL di) ne kadar desin 50 TL dedim bunun değeri 15 TL olsun dedi ben takma parası 35 TL yi alırım dedi.

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir defa ben çok fena tabiri caiz ise kazıklanmıştım.
bi arkadaşın tavsiyesi ile bi iş yaptırdım ve epeyce bi ücret ödemiştim.baştan fiyat konuşmadığım için istediği ücrete hiç itiraz etmeden ödemek zorunda kalmıştım.
hiç unutmayacağım :)

kurtbey_19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 98 model aracına yapan varmı. iki tane devre gözüküyor formda hangi devre şemesı geçerli acaba bilgi veren olursa sevniriim.