Astra G Orta konsol lcd uygulaması resimli

menecer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım anlmadıgım herkez sokulmus halını cekıp koymus bu konsolun orjınalınde o kesıp bıctıgınız yerlerde ne vardı? teyp desem asagıda o . ben zafıraya bakıyorum farklı konsol flasor fılan yerlerı vardı onlarımı ıptal ettınız yoksa

mahkum006

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyibi biz aşağı aldık... monitörün bulunduğu yerde kalorifer ızgaraları, dörtlü flaşör düğmesi hemen altında da teyp verdı... teyibin şimdiki durduğu yer boştu...

zafsonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar elinize sağlık çok güzel olmuş,

Burara kullandığınız lcd monitörün markasını, boyutunu ve diğer malzemeleri fiyatlarıyla beraber yazabilirmisiniz.

mahkum006

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lcd monitör AVT marka 7" 250 euro+kdv
konsolun yapım maliyeti toplam 100 ytl civarında...

canercp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet işçilik gerçekten çok iyi... araçta da süper durmuş

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
sıra geldi LCD panele....

Forumda konu açtım aslında ama arkadaşlar net oturmadı hiç bir fikir, şimdi kenwoodun sitesinde gördüğüm DNX7200 ün üzerinde durdum navtürk ile görüştükten sonra karar değiştirdim çünkü navtürk malesef bizim yazılım kenwood da çalışmaz dedi.. Navigasyon olmayacak....

Bu sebeple şimdi ilgilendiğim ürün : Kenwood = DDX7029 buna ilave olarak Bluetooth için = KCA-BT100 ve Tv modülü olarakta = KTC-V300E düşünüyorum lakin koltuk başlarına monte edilecek ekranlar hakkında bir fikrim yok yardımınız gerekiyor.. Ne monte edelimde üzülmeyelim ???

Birde kafama şu takıldı şimdi mahkum arkadaşım yaptığın uygulamada ki cihaz double din mi yoksa sadece LCD panelmi şayet double din ise kasayı nasıl sabitledin içeriye merak ettim...

Not : Bu cihazı seçmemdeki sebep yarınlarda navtürk veya bir başka firma kenwood için bir yazılım geliştirirse ilave bir modülle navigasyonda eklenebiliyor, baştan çalıştıramayacağım için DNX7200 den vaz geçtim...

Şimdi bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlara sormak isterim yukarıda belirttiğim ürünler sizce iyimi, başka alternatif varmı ? ve şu koltuk başlıklarına ne takalım ????