Astra G opc body kit

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra G opc body kit yaptırmak istiyorum ama bi kaç firmada kalıp olmadıgı için resimlere bakılarak calışılacagından fiyatlar cok ucuk söyleniyo Ankarada bilen yapan firma varmı bildiginiz
ÖN TAMPON
ARKA TAMPON EKİ
SPOYLER

astraopcxe4.jpg

09cf0.jpg

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şeyi ben de istiyorum. illaki vardır kopyasını yapan bir fiberci.

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bi ara kafaya koymuştum ve fiyat aldığımda ön tampon, arka tampon eki, marşpiyeller olarak boyalı herseyiyle sis farları falan 900 lira fiyat cıkardılar. orjinal opc on tamponda getirtsek 1300 liraya falan gelio karar verememiştim vazgeçmiştim şimdi dolarda yukseldi fiyat ne oldu bilemiorum fiyatı yaklasık 3 ay önce almıştım bi fiberciden.

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opc den vazgecmek zorunda kaldım ırmescher body kit yasptırıyorum bu arada opc bady kit ön tampon arka tampon eki spoyler ve marbiyel lere 1125.00 ytl fiyat aldım istiyen olursa şaşmazda karlıkcı halil abimiz aklımı celdi hiç güzel tampon degil dedi opc ye en güzeli ırmescher dedi ve ondan yaptırıyoruz yinede teşekkürler yorumlarınız için

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opc den vazgecmek zorunda kaldım ırmescher body kit yasptırıyorum bu arada opc bady kit ön tampon arka tampon eki spoyler ve marbiyel lere 1125.00 ytl fiyat aldım istiyen olursa şaşmazda karlıkcı halil abimiz aklımı celdi hiç güzel tampon degil dedi opc ye en güzeli ırmescher dedi ve ondan yaptırıyoruz yinede teşekkürler yorumlarınız için
Halil abiniz pek uğraşmak istememiş galiba,elinde bulunan Irmscher kalıbı kullancak desene:)Bu arada Irmscher komple tampon deilmi ve kaça yapıyorlar?

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok istersen yaparız dediler nedense cok istedigim opcden o anda vazgectim hem fiyat hemde yakın zmnda satarım düşüncesiyle. ırmescher komple tampon degil sadece tampon altı ekinde karar kılında opc nin sadece spoyleri yapılıo fiyatıda söyleyim forumdaki arkadaşlara bilgi olur
ırmescher ön tampon eki
ırmescher arka tampon eki
yan marspyaller
opc spoyler
toplam 530 ytl
steinmetz ızgara ve m3 elektirikli ayna arıyorum ikinci el

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Irmscher body-kit imi satıyodum bende 300 YTL ye alsan karlı çıkardın walla.Neyse hayırlısı olsun.OPC kanat gusel duruyor onun tek fiyatı ne acaba?

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Irmscher body-kit imi satıyodum bende 300 YTL ye alsan karlı çıkardın walla.Neyse hayırlısı olsun.OPC kanat gusel duruyor onun tek fiyatı ne acaba?

aytaç opc kanatın fiyatı 150ytl senden aldıgım zaman kargo+boya ile hemen hemen aynı fiyata gelecekti

Son düzenleme: