Astra G ön konsol

soyler01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar opel astra g model aracımın önceki sahibi teyp değiştirirken ön konsolu kırmış ve tid ekranına hasar vermiş.Bende ekranlar hakkında bilgi sahibiyim açıp kontrol etmek istiyorum fakat sökme konusunda sağlıklı bir bilgi bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar opel astra g model aracımın önceki sahibi teyp değiştirirken ön konsolu kırmış ve tid ekranına hasar vermiş.Bende ekranlar hakkında bilgi sahibiyim açıp kontrol etmek istiyorum fakat sökme konusunda sağlıklı bir bilgi bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum

merhaba
küllüğü açın ve küllük kapağını üstünde 2 vida var onları sökün ardından teybi çıkartmanız gerekiyor. teybi çıkarttığınız zaman sağ ve solda birer vida daha var onlarıda çıkartınca orta plastik komple geliyor. havalandırma bölgesini mandallarından ayırıyorsunuz ve yol bilgisayarının soketini çıkartıyorsunuz.

soyler01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim denedim fakat teybi sökemedim nasıl montelemişler anlayamadım yarın birde gündüz gözüyle bakıcam umarım sorun çıkmaz.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim denedim fakat teybi sökemedim nasıl montelemişler anlayamadım yarın birde gündüz gözüyle bakıcam umarım sorun çıkmaz.

teybi bende sökemedim o U şeklinde çubukları var ama hiçbir yerine girmiyor tutunmuyor çatır çutur ede ede çıkarttım şimdi serbest duruyor :) halledebildiniz mi?

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybin deliklerine uygun ebatta çivi de sokabilirsiniz işe yarıyor,alttaki boş gözü sökün oradan elinizle ittirebilirsiniz teybi

soyler01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır sökemedim bugün çok uğraştırdı beni yarın teybin ön başlığını söküp bakıcam birde arkadaşın tavsiye ettiği gibi alttaki boş gözü söküp bakıcam

hakangnr

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Teybin 4 köşesinde delikler var bende içlerinde vida vardı onları söküp deliklere 4 adet çivi sokup kanıttırarak kendinize çekin çok kolay çıkıyor:bir:

soyler01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız takılı olan orijinal teyp değil ama yinede yarın bir kontrol ederim belki çıkma şekilleri benzerdir.

soyler01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp çıkmıyor bir türlü sağdan soldan kanırtıyorum ama gelmiyor arkadan ittiriyorum elimle bana mısın demiyor zaten bir önceki sahibi teyp taktırırken kırmış ön konsolu artık nasıl takıldıysa

Son düzenleme:

selefkos3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp yan taraflarinda kilitler vardir.Teyp in yanindan ince sentil yada ona benzer bisey takarsaniz kilitlerden kurtarisaniz rahat gelir diye düşünüyorum.