astra g konsola bardaklık

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 2 saat yıldız sanayisinde gezdikten sonra girmediğim marka kalmadı bi çok yoruma maruz kaldım "abi manyakmısın" :D "ya boş iş bunlar hacı :D" yok ya öyle bişey olmaz diyen filan çok çıktı toyota avensis ve seat cordobada var aynı dediğimiz gibi içten çıkmalı ama teyp yuvasının yarısı kalınlıgında bulamadım valla buldum diye mutlu mutlu buraya yazmayı çok isterdim ama :( internetten de araştıralım biraz marka model bulup ona göre gidelim çünkü çogu parçacıda bardaklık hiç yok

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 2 saat yıldız sanayisinde gezdikten sonra girmediğim marka kalmadı bi çok yoruma maruz kaldım "abi manyakmısın" :D "ya boş iş bunlar hacı :D" yok ya öyle bişey olmaz diyen filan çok çıktı toyota avensis ve seat cordobada var aynı dediğimiz gibi içten çıkmalı ama teyp yuvasının yarısı kalınlıgında bulamadım valla buldum diye mutlu mutlu buraya yazmayı çok isterdim ama :( internetten de araştıralım biraz marka model bulup ona göre gidelim çünkü çogu parçacıda bardaklık hiç yok

kardeş neden araştırıyorsun. burak direk link verdi. şimdi satın alsan en geç 2 haftaya elinde ebaydan al gelsin. uğraşma.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sülüyman emeklerin ve paylaşımın için teşekkürler kardeşim.şun an mübarek christmas arefesi.kargolar gecikebilir.sen inş. al bizde senin aldığın kişiden alalım süleyman.montajla alakalı paylaşımlarını da 4 gözle bekliyoruz.

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu bi gelsinde abi montaj kolay :D ilk defa alışveriş yapıyorum ordan içimde bi tedirginlik var :D