Astra g kol dayama

• Konuyu başlatan selocan77
  • Başlangıç tarihi
S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
25 liraya aldım, kol dayandığında biraz bastırınca dağılıyor meret, bu nedenle hem iki defa tamir ettim hem de arabanın havası/tipi bozuldu. Yakışmadığı için aldığıma pişmanım yani. Herşeye ucuz diye atlamak lazım.

Abi herhalde atlamamak lazım olacaktı.:)

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
bu üründen ben de yakın bir zamanda almıştım. alır almaz vidası ile hemen sabitlemiştim. zaten vida küllük çıkarılıp ordan uygulanıyor. ilerde çıkarılsa bile ordaki bir adet vida deliğinin pek sırıtacağını düşünmüyorum.
Bana da yanında bir vida verdiler ama kullanmadık şimdilik sağlam duruyo,gevşeme olursa vidalıcam.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aldım.

Bende arkadastan gördüm ve forumda belirtilen internet adresinden gecen gün aldım. 1. sayfadaki arkdasın kolçakla aynı. Aynısı.
Kesinlikle tavsiye ediyorum. Baştan söyliyeyim kolunun cok yuksekte olmasını ısteyenler almasın. Çok konforlu gerçekten elinizin ucunda hemen vites.
Benim koltuklar orjinal siyah oldugundan çok uyumlu oldu.

Resim ekleyebilirim.

Sayfalar arasında bir arkadasın belirttiği siteden 80 ytl ye aldım.
Ama kesinlikle 30 ytl ye alınacak olan kolçaklardan daha iyi. En azından orjinal yapıda duruyor. Sonradan takılmış gibi değil ve arka küllük iptal olmuyor.

Eğer çok işlevsel olsun yükselsin alçalsın, saklama gözü büyük olsun diyorsanız işinize yaramaz.

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş,uyum sağlamış hayırlı olsun

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Eee bunu nası monte ediorsun sallanmaz mı?
Ben 25 YTL'ye aldım heryerden ses geliyo ayrıca alt taraf delik teşik oldu:(

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En ufak sallanma yok. resimde kolçagın altındaki topuz gibi olan yer, arabada çakmaklığın önündeki göze giriyor. Tam oturuyor. Çakmaklık içinden yan yüzeyden vidalanabiliyor. Ben vidalamadım. Çift taraflı bantla sardım o parçayı. Sonra o göze oturttum. zaten tam o gözün boyutlarında yapılmış.

Baştan uyarayım. Piaysada satılan 20- 30 ytl olanlar bendeki kolcaktan daha yuksek duruyor enım kullandıgım bıraz daha alcak. Kolu koydugumda elim vitese cok güzel erisiyor.

Eğer kolunuzu cok yuksekte tutmak ıstıyorsanız. size uygun urun olmayabilir.

God_is_Love

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GüzeL olmus güLe güLe kullan.kolçaği nerden kaça ve ßen nasıL alaßilirim.♠

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben bundan istiyorum. astra g için yazıyor. türkiyede bulabileceğimiz bir yer var mı?
e9_1.JPG

a2_1.JPG