Astra g kol dayama

• Konuyu başlatan selocan77
  • Başlangıç tarihi
S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
aynısı benım aracın ustunde var orjınal edıtıon ustunde cok memnunum araci 2 el aldım halen bı sorunu yok kullanıslı hayırlı olsun;)
Teşekkürler.

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internet sitesindeki dandik ürünlere 50 verceğine bi kere ver tam yaptır taksitlide olmus zaten hayırlı olsun bende düşünüyorum ama öncelikte bisürü bişi var araba otomatik olsa ilk yaptırcağım o ama simdilik bekletcem :D

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
internet sitesindeki dandik ürünlere 50 verceğine bi kere ver tam yaptır taksitlide olmus zaten hayırlı olsun bende düşünüyorum ama öncelikte bisürü bişi var araba otomatik olsa ilk yaptırcağım o ama simdilik bekletcem :D

Bende öyle düşündüm.Şimdi internetten bişey beğeneceksin,görmeden etmeden,dokunmadan kalitesini anlamadan.Hiç iş değil.Bu tip ürünleri netten almak hiç mantıklı gelmiyor bana.Ha şu olur;markasını bildiğin,daha önce kullandığın bir ürün olur eyvallah.

Vepmastır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.youtube.com
Selim bey, hayırlı olsun.

Aynı ürünü, 100 YTL gibi bir fiyata Çekmeköy Gedizler Opel'de arabamı alırken yaptırmıştım ben de. Son derece kaliteli bir ürün. Alanlar çok memnun kalacaktır. Kol dayamanın altındaki cep de cep telefonu için ideal bir yer :)

20, 30, 50 YTL civarı fiyatlar verip hem arabama yakışmayacak, hem de -afedersiniz- kalitesiz ürün taktıracağıma, böyle bir ücret ödeyip hem konforlu, hem şık bir ürün takmayı tercih ederim.

Tekrar hayırlı olsun.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş

Aynı ürünü, 100 YTL gibi bir fiyata Çekmeköy Gedizler Opel'de arabamı alırken yaptırmıştım ben de. Son derece kaliteli bir ürün. Alanlar çok memnun kalacaktır. Kol dayamanın altındaki cep de cep telefonu için ideal bir yer :)

20, 30, 50 YTL civarı fiyatlar verip hem arabama yakışmayacak, hem de -afedersiniz- kalitesiz ürün taktıracağıma, böyle bir ücret ödeyip hem konforlu, hem şık bir ürün takmayı tercih ederim.

Tekrar hayırlı olsun.
Teşekkürler.Siz ne zaman aldınız ve bir sorun yaşadınızmı?

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu üründen ben de yakın bir zamanda almıştım. alır almaz vidası ile hemen sabitlemiştim. zaten vida küllük çıkarılıp ordan uygulanıyor. ilerde çıkarılsa bile ordaki bir adet vida deliğinin pek sırıtacağını düşünmüyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Tekrar hayırlı olsun.
25 liraya aldım, kol dayandığında biraz bastırınca dağılıyor meret, bu nedenle hem iki defa tamir ettim hem de arabanın havası/tipi bozuldu. Yakışmadığı için aldığıma pişmanım yani. Herşeye ucuz diye atlamamak lazım.

Son düzenleme: