Astra g kasa icinKışlık lastik tavsiyesi

alzn26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim icin kışlık lastik arastirmasi yapiyorum. Asagidaki seceneklerden hangisini tercih etmeliyim yada sizin tavsiye edeceginiz baska lastik varmi ? Onerilerinizi bekliyorum.

1. Continental 195/60R15 88T TL TS 850 ContiWinter
2. BRIDGESTONE 195/60 R15 88H LM32
3. GOODYEAR 195/60 R15 88T UltraGrip 9

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben Astra Classic III aracıma Michelin Alpin A4 Green X taktirdim şu anlık bir sıkıntı yok listeye ekleyebilirsiniz.. İlla ki listeden olacaksa Continental olabilir..

Edit: Hız endeksine bakıldığı zaman Bridgestone'de olabilir..

Opel Astra Classic III...

Son düzenleme:

alzn26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Michelin Alpin A4 Green X taktirdim şu anlık bir sıkıntı yok listeye ekleyebilirsiniz.. İlla ki listeden olacaksa Continental olabilir..

Edit: Hız endeksine bakıldığı zaman Bridgestone'de olabilir..

Tesekkurler.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:39 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:28 ----------

Bu arada dag yollarinda kullanacagim genelde. Bilecik yenipazar eskisehir yolunu kullaniyorum 65 km ama berbat bir yol. 1 bucuk saat suruyor Aşırı virajli, iki dag tirmaniyorum eskisehire varmak icin. Bu yollara gore bir tercih yapmaliyim. Sert yapilimi yoksa yumusak yapili bir tercihmi yapmalıyım? :(

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
güzel seçim yapmışsınız hocam...
Bende 3 yıldır Afyon'da kışları Alpin A4 kullanıyorum, çok memnunum...

2012 kışı baya sağlam geçmişti kar buz 60 gün kalmıştı yerde... o zaman bile bizi okula (5 yetişkin erkeği virajlı dik köy yoluna) sıkıntısız çıkartıp indirmişti...

önümüzde kayan arabalara yardım etmek için durup iniyorduk, sonrasında tekrar binip hareket ediyoruduk... :) güle güle kullanın...

bu video da o günlerden kalma bir anı :)

http://www.youtube.com/watch?v=hfIueDi6TDY

Michelin Alpin A4 kullanicisinin yorumu..