ASTRA g Kasa için yardım

sametayta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım 2004 astra g elegance full olanı 16valf gri motor kapaklı sizce en uygun lpg dönüşümü ne kullanabilirim lütfen yardım

gopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladigim kadariyla ecotec motor araciniz, 16valf 100 bg 1.6lar icin lovato ile basarili sonuclar alinabiliyor. Ben lovato kullaniyorum cok memnunum hic bir sorun yasatmadi dort yildir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyzemin oğlunda var astra g o brc taktırdı bizim arabda da brc var ordan esinlendi. memnun bi sıkıntısı yok. bende tavsiye ederim.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence markadan daha önemlisi, iyi bir usta ve kalibrasyon. Önceki aracım astra G de atiker vardı 4-5 sene kullandım en ufak bi sorun yaşamadım. Şimdiki aracıma aynı ustaya BRC taktırdım şükürler olsun 1.5 senedir hiç sorun yaşamadım.

Not. Atikerde sorun yaşamadıysan neden BRC taktırdın diye soracak olursanız, aracı satarken mutlaka LPG markasını soruyorlar malisef ön yargılı olduğumuz için ATİKER dediğimizde biraz soğuk bakıyorlar. Sırf bu yüzden bile bile 700-800 TL fazla verdim.

astragggg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 20 gün önce 2004 1.6 16v elegance aldim. Üzerinde atiker lpg vardi. Satan arkadaş 4 yıldır bir sıkıntı yasamamiş, şimdilik bende sorun yaşamadım.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki aracında 2 yil atiker kullandım. ben taktirmistim. sorun çıkmamıştı. şuanki aracımı alırken lpg takiliydi. mimgas marka. atiker firmasiymis buda. aracı alana kadar duymamıştım. 5 senedir kullanmaktayım bir defa regülatör değiştirdim başka sorun çıkmadı allaha şükür. hangi lpg markası iyi diye araştırma yapacağınıza hangi usta iyi montaj yapıyor diye araştırmak daha doğru olur. aracınızın motoru lpg ye uyumlu. ucuz kitlerde iş görür fakat işi bilen usta montaj yapması kaydıyla

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sametayta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize çok teş.ler

abdullah38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg arızasında yedek parça uygunmu fiyat olarak ona bakın ben landirenzo enjektörüne 600tl veripte değiştirememiştim.

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lavoto opel için iyi sonuçlar veriyor