Astra G için; Jant-Lastik,Yay,vs.. Hakkında Sorularım ve Sizin Mantıklı Önerileriniz

gioviale

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar merhaba

aracım; hb, otomatik, beyaz renk cd ..

para durumlarından dolayı 5-6 aydan beri arabaya çivi çakamadık.şimdi yavaş yavaş başlamak istiyorum, bu yüzden sizin de önerilerinizi ciddi anlamda değerlendirmek istiyorum

şimdi öncelikle jant-lastik olayından başlayalım.ben 215-45-17 istiyorum.bu ebatlar aracımı yorar mı,yakıta çok etki eder mi,sürtme vs yapar mı? eğer uygun gördüğünüz başka ebatlar varsa belirtirseniz çok makbule geçer(hatta g'ye iyi giden jant modelleri önerileriniz varsa alalım çok sevinirim)

sonrasında yay olayı var.yayları hangi marka ve kaç cm lik almalıyım?

çok çok aşırı görüntü delisi değilim,sadelik peşindeyim.kapı kolları,stoplar(kırmızıya),marşpiyel ve çıtaları boyatıp, az yere indirip, güzel bir jant-lastik kombinasyonuyla olayı bitirmek istiyorum.unutmadan; App'lerim ve çok kalite xenon'larım var, sadece sislere philips beyaz ampul alıcam o kadar.yani bu konularda bir sıkıntım yok.

astra'ya alıştıkca ben de çeşitli konularda katkıda bulunmak isterim
yorumlarınız için tşk ederim.

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım aracımda beyaz astra g...jant olayına falan karısmam ama yan camlar 1 numara arka cama 2 numara film çekin...tavana ve camları butun gostermek ıcın kapı dıregını mat folyo ıle kaplayın...marşpiyer ve yan cıtaları beyaza boyatın ama kapı kollarını boyatmayın bence arac bogulmasın...on farları angel arka farları njoy sıyah taban stoplarla degıstırebılırsınız...

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım hb,ben kormetalden bi jant aldım kormetal amblemini sokup siyah tabanlı opel sticker ları taktım 15 inç olmasına ragmen araba oldukca spor hale geldi(abartı olmadan tabi) ve cevremdekiler bundan daha iyisini bulamazdın diyolar.kormetal maliyeti de dusuk 500tl ye aldım ben.artı ben aracı alalı 2 ay olmadı henuz ben aldıgımda on cam arka cam film,trafikte henuz bir kere sorun yaşadım onu da cep teli ile konusurken yakalandım orda laf soylediler :)bence film de yap araban değişecektir.:)

JeSTeR54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay alcaksan bulabılırsen omp 6 cm guzeL oLur

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
205-45-17 sizin arabaniza en ideal lastik ölcüleridir sadelikten yanaysaniz beş kollu jant güzel olur diye düşünüyorum
aracin camlarinida 1 numara lumar film veya 3m film düşünebilirsiniz
farlara hella blak magic far arkaya stoplarida njoy stop düşünebilirisiniz kapi citalarini araç rengine boyatirsaniz daha bir güzel olur iyi keyifli sürüşler

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Unutmadan yay konusundada vogland 3,5 yay aracinizin orj amartisörleriyle sorunsuz kullanabilirsiniz

CHN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam konuyu açmış, çekmiş gitmiş.. Naptın ne ettin bi yaz dimi??

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert Coşkun arkadaşımıza katılıyorum. En uygun jant ve lsatıik ölçüsü 205x45x17