Astra G Gündüz Farı (Day light) Uygulaması

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş emeğine sağlık. Ancak ledler bira daha canlı yansa daha iyi olurdu derim. Altta hellanın gündüz farı var ama oldukça tuzlu..500 TL civarı...
IMG_9061.jpg

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet çok güzel olmuş ledler

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda zaten Poinner 3050UB modeli var.
3050ub.jpg

Ses sitemi orjinal bana yetipte artıyor bile güm büdü gümbüdü gezmeyi sevmiyorum sonra foruma "arabamın her yerinden gıcırtı geliyor" adlı başlıklarla sizi rahatsız etmek istemem

Sis = yan sanayi + montajı 250TL
Jant = 1000TL
nereden baksanız yine 1.500TL açıkcası şuan ona ayıracak param yok. Nişandı. Piyasa kötü !?! vs vs biraz bana gereksiz bir yatırım olarak geliyor.[/QUOTE]

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat bey teybinizin monte edilmiş fotoğrafını eklesiniz arabanın üstünde nasıl duruyor torpidoyla uyumunu görelim.bende cd çalar düşünüyorum....orjinalini 190 tl ye buldum cd 413 .ama mp3 ve usb siz

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol kardeşim resimler baya yardımcı oldu. Yalnız senin avatardaki bu ledi tamponu delerek mi monte etmiş. Sanki sislerin yanı daha uygun gibi ne dersin
Mustafa abi profilimdeki albümlerde benim aracın istediğin fotoğrafları var.Ordan bakabilirsin...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Güzel olmuş emeğine sağlık. Ancak ledler bira daha canlı yansa daha iyi olurdu derim. Altta hellanın gündüz farı var ama oldukça tuzlu..500 TL civarı...
IMG_9061.jpg

teşekkür ederim.
500TL ye sis farı taktırım daha iyi :)

evet çok güzel olmuş ledler
Sizle telefonla konuşurken bunla uğraşıyordum :)

murat bey teybinizin monte edilmiş fotoğrafını eklesiniz arabanın üstünde nasıl duruyor torpidoyla uyumunu görelim.bende cd çalar düşünüyorum....orjinalini 190 tl ye buldum cd 413 .ama mp3 ve usb siz
1001699a.jpg

daha fazla resmi 21den sonra özel mesaj olrak atarım

İstanbulda yapan yer varmı Arkadaşlar:confused:
Murat abi bu soruda sana muayenede sorun çıkarırmı:confused:
bilemiyorum :) 2011 Agustosta benim vize 1seneye kadar kim öle kim kala

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol kardeşim resimler baya yardımcı oldu. Yalnız senin avatardaki bu ledi tamponu delerek mi monte etmiş. Sanki sislerin yanı daha uygun gibi ne dersin

Bence de Mustafa abi..Katılıyorum ama sislerin yanına takılırken arkadaki ampül ve elektrik tesisatlarını da oynatmak gerekecek.Plastiği falan da biraz taşlanmak istiyor...O yüzden biraz zahmetli iş..Sen de düşünüyor msn?Bence senin araçta da iyi durur..Design edition ların ayrı bir havası var ;)