Astra g gümüş griye cam tavan görünümü ???

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maslakta bu işi cok iyi yapan yer var.yapan yerin adı protac.onlar 200lira gibi bi maliyer cıkartıyolar.ben yenibosnada yaptırdım 55 lira.protacın kadar kaliteli olmadı ama kötüde olmadı.ucuza yaptırma sebebim güzel olup olmadıgını görmek içindi.güzel olmazsa sökücektim bu yuzden ucuza yaptırdım yakın zamanda tavanı söktürüp maslaktaki yerde daha kalitelisini yaptırcam.cam görünümü veriyo bayada hoş oluyor :D tavsiye ederim :D
yenibosnadakı yer tam nerde koctasa yakın mı

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yenibosnadakı yer tam nerde koctasa yakın mı

valla nasıl tarif etsem.koctasa yakın degil o kadar.söle diyim mahmutbey caddesinde kiler var orayı biliyorsan kilerin karsısındaki sokaktan dereyoluna iniyorsun.ne saga ne sola sapmıyon tekrardan yukarı cıkıyorsun sokaktan.yokusu cıkınca karsında kalıyo.istersen telefon numarasını verebilirim

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu siyah film tavanda güzel duruyo ama önümüz yaz ve kavurucu sıcaklar var ve o siyah folyo araca çok ısı çekerek aracın boyasının solmasına , kalkmasına neden olmaz mı??İleride satarken yada başka bişey olduğunda çıkarttığımızda altındaki boyanın mahvolmasından korkuyorum :(:(:(

anıl35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence boya yerine folyo kalplatin benim aracimin kaputu 4 sene siyah folyolu kaldi kac yaz gecirdi sökerkende ısıtarak yavas yavas söktüm bir sorun yasamadim boyayada zarar vermemisti ama sökerken baya bi sabirli olmak gerekiyor temizlemesiyle beraber 2 günümü almisti

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
özel bir maddeyle çıkan boyalar vardı sanırım?bi ara ticarileri o boya ile boyuyorlardı o boya ile daha iyi olmazmı? hem çıkıyorda.sökme derdi yok, boyaya zarar verme derdi yok. bu sadece bi fikir tabi

can.99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz geç oldu ama arkadaşım ben yaptırdım çok ta güzel durdu 2 sene önce yazın yaptırmıştım ilk günkü gibi parlaklığını koruyor tavsiye ederim uydudan görünen tek astra G eger yolun düşerse bursaya 50 tl koy cebine gel benim yanıma;) tabi yaptırmadıysan daha:D:D:D oluyor
my.php

http://img268.imageshack.us/my.php?image=hpim1877.jpg