Astra g gümüş griye cam tavan görünümü ???

İLHAN K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoraf0186.jpg

İLHAN K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 105tl yaptırdım. bak aksaryda güzel yapıyorlarmış. benim sunroof projem olabilir o yüzden fazla folyo ile uğraşmadım. ama benim folyo 3m kast folyo. yani m2 karesi 35dolar civarındadır. pahalı mazemedir. sen paraya kıy protecte yaptır kafan sağlam olsun. kaliteli folyo sökerken sorun çıkarmaz

aynen kast folyo kullanıldı bende gerçekten kalite malzeme, benden önce bir araç vardı içerde normal tabelacıda yaptırmış daha önce ön kaput mahvolmu, yapış yapış, 1 saat temizlemeye uğraştılar

İLHAN K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilhan aksarayda tam olarak nerede yaptırdın birde resim eklersen sevinirim

aksaraydan topkapı yönüne gelirken aksaray durağını geçtikten sonra ışıklara gelmen önceki son sokaktan sağa giriyorsun az ilerde solda , taksiler falan orda kaplama yaptırıyo, malzemesi çok güzel 100 lirayı hakediyor yani öyle söyleyeyim, oraya gidersen ne demek istediğimi anlayacaksın

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
aksaraydan topkapı yönüne gelirken aksaray durağını geçtikten sonra ışıklara gelmen önceki son sokaktan sağa giriyorsun az ilerde solda , taksiler falan orda kaplama yaptırıyo, malzemesi çok güzel 100 lirayı hakediyor yani öyle söyleyeyim, oraya gidersen ne demek istediğimi anlayacaksın

keşke beraber gitseydik pek bildiğim yerler değilde aracın güzel olmuş çok yakışmış maşallah

İLHAN K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yenibosna taraflarından geçersen önümüzdeki hafta sonu gel haberleşelim beraber gideriz

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
geçme durumum senle irtibatlaşırız zaten beylikdüzündeyim bende 20 dakkalık mesafe yani buluşur gideriz sen hangi gün uygunsan

İLHAN K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafta sonu 2 gün boşum , 1 gün önceden haber verirsen bana gideriz, cep numaramı pm atıyorum

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
folyo +10