Astra G gitti Cruze geldi.

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi hocamın sıkışıklığı nedeniyle sattığı 2010 model 18 bindeki cruze yi almak için astramızı sattık Artık cruzeliyim :)

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nedir arabayla ilgili görüşleriniz bende bu aralar sıfır araç düşünüyorum düşündüklerim içindede cruzede var accent blu birde astra III clasik bakıyorum ama kampanya bekliyorum :D

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi şahsen ben arabadan memunum bizimki 2010 ls sen alıcaksan plus olanını al hantal falan diyolardı arabaya sendede astra g varmış bizde de astra g vardı biz ondan inip buna bindik çekişi falan daha iyi geldi yakıt konusunda da bi efsane var çok yakıyo diye bizimki 113hp lik motor ama sen 0 alacağın için sana 124 hp lik motor gelecek 113 lükler biraz daha yakıyor deniyo daha denemedik emsallerine bakınca çünkü kasa ağır geliyo 113lük motora fakat 124 le bu sorun aşıldı arabanın motoru ecotec opel motoru motordan yana sıkıntı yok konforu falan çok iyi duruşuda dış görünüşü iç görünüşü olsun çok güzel bizimki bide siyah arabaya ayrı bi hava katıyo ben tavsiye ederim.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı olsun kardeşim gule gule kullan

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Bu arada, arada bir girip araba hakkında fikirlerini yazarsan sevinirim. Çekiş, konfor, yakıt falan filan. Böylece Cruze düşünenlere de azıdık faydası olur. Mesela bana :D

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Bu arada, arada bir girip araba hakkında fikirlerini yazarsan sevinirim. Çekiş, konfor, yakıt falan filan. Böylece Cruze düşünenlere de azıdık faydası olur. Mesela bana :D

Çok teşekkür ederim Chevrolet kullanıcısı olduk diye OPELİM netteki sıcak kanlı insanları sıcak forumu bırakacak değilim hep burdayım ben sormak istediğiniz ne olursa cevaplarım objektif bi şekilde benim malım diye kötü yönü varsa yok demem siz sorun ben cevaplarım.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.Sorun olmazsa aldığınız fiyatıda yazarmısınız?

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolasın abicim.
Yok abicim ne sorunu araç 18 binde 2010 ls modeli 29.500 den 28e pazarlıkla aldım aracı sağolsun babamda karşı çıkmadı piyasaya göre uygun aldık gibime geliyor bilmiyoruz siz ne dersiniz

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piyasaya uygun almışsınız bende satıyorum Cruze'u tabi tok satıcı olduğumdan fiyat abartı bende. Yakıtta ilk zamanlarda sıkıntı çıkarıyordu sıfır olduğu için. 18binde yeteri kadar düşmüştür diye düşünüyorum, Lpg taktırmadan bence paşalar gibi bin.