Astra G Enjoy veya Cd Jantı

MtnAkdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba astra g ye uyumlu 4 bijonlu resimlerideki gibi enjoy ya da Cd jantı arıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz nerden bulabilirim ?

Enjoy(burda 5 bijon fakat geneli 4 bijon oluyor)

Cd

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibindende var bolcana cd jantları ucuza bulunabiliyor fakat alırken armalarına dikkat edin genelde armalar söküp boyanıyor sonra ayrı arma bulunamadığı için dandik sticker takıyorlar yada takmıyorlar orta göbeğin fiyatıda tanesi 90tl civarında o yüzden alırken dikkat etmek lazım

dediğime bir örnek boyanıp sticker takılmış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...tra-g-15inc-celik-jant-takimi-101660573/detay

buda orj göbekli

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...inal-opel-janti...15...4..100-109055172/detay

Son düzenleme:

MtnAkdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim armalı olan boyalı olan çocukla konuştum fakat pek güvenemedim. Enjoy jantı bulamadım o zor bulunuyor galiba sahibinden alternatif arıyorum Sahibinden'e neredeyse gunluk bakıyorum çunku

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten göbeği sticker almayın 2. yıkamada düşecek, bu tip jantlar genelde çıkmacılarda yada bu işi yapan jantçılarda oluyor fakat onlarda da tanesi 200den aşağı vermiyor. Yaz aylarına doğru jant ilanları artıyor 800tl civarı para vermektense beklemeniz daha hayırlı olur.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kış lastiğinde kara jant her zaman daha iyidir boşuna bu kadar para vermeyin. Karda buzda kayıp jantı çarparsanız kara jant pressle düzelir alaminyum alaşım çöp olur. Zaten tuz jantın boyasının da içine ediyor. Benden söylemesi

MtnAkdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kış lastiğinde kara jant her zaman daha iyidir boşuna bu kadar para vermeyin. Karda buzda kayıp jantı çarparsanız kara jant pressle düzelir alaminyum alaşım çöp olur. Zaten tuz jantın boyasının da içine ediyor. Benden söylemesi

EyvAllah önerin için fakat sevmiyorum kapakta araç kullanmayı

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 elegance jantlarına bakın derim. astra g'ye en çok yakışan jant bence :)