Astra G 2004 HB mi,Vectra 2004 mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hkoc4006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra b1 b2 hastası olan biri olarak şuan astra 2004 enjoy otm biniyorum 2 yldır fren balatası yağ ve antifiriz değişti şükür

Sent from my iPhone using Tapatalk

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abilerim ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim.Astra 2001 Elegance,Vectra 2004 ve 2006 comfort modellerini kullandım.3 farklı model kullanmama rağmen yine kararsız kaldım.
2.el araba fiyatları çok yüksek,temiz 2004 model Astra G'yi 30 milyardan aşağı alamıyorsun açıkcası fiyatının fazla olması beni vectra'ya yöneltiyor.Sizce Astra G bu fiyata alınırmı ?
Ben uzun yıllar Opel grubu araçlar (Rekord D, Kadett B, Astra F, Vectra A, Vectra B) kullandım. Benim için konfor ve güvenlik ön planda olduğu için her zaman Vectra derim. 2 nci el araçlara yapılan masraflar marka ve model ile ilgili olmayıp daha evvelki sahibinin aracına verdiği önemle ilgilidir. Ayrıca Astra'yı yeni bakımdan çıkaran birisi olarak Astra'nın parçalarının Vectra'ya oranla çok daha ucuz olduğuna inanmıyorum. Kısaca, ben 2005 model Astra'ya o paraları vermem.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 astra g ve 2005 vectra 2007 vectra kullanmış biri olarak. her anlamda vectra tercih sebebi. al satçı değilseniz vectrayı tercih edin. sizi her anlamda memnun eder.
vectra c alınacaksa 2005 ve üstüne bakmanızı tavsiye ederim. sorunlarından ayrıştırılmış bir elektronik yapısı vardır.
yakıtları 3 aşağı 5 yukarı aynı zaten...

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar. Astra başlığını görünce bir soru sormak istedim. Tecrübeli arkadaşlar bilgilerini paylasirlar sa sevinirim. Bir kacgun önce astra g 2004 kasım trafiğe çıkışlı aracının triger seti değişti. Usta opet marka antifiriz koymuş. Kırmızı renkli değil. Bir sorun olur mu?

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi Astra hangi Vectra ?
Önemli olan bakimli olanini bulmak.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakımlı,az kilometreli Vectra tercih sebebi olur bence de...Bu arada 2003 Vectra C kullanmıştım,yaklaşık 5 sene önce sattım ama hatırladığım kadarıyla 2003'ler 2004'lerden daha doluydu.8 Airbag,kararan dikiz aynası ve lastik basınç sensörü gibi farkları vardı sanırım ama yanlış yönlendirmiyeyim 2004'ler ile karşılaştırmak lazım.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de vectra ama ben olsam 2000-2003 arası omega alır binerdim hiç değilse arabaya biniyorum dersiniz zira segment olarak vectradan da üstün ve aynı paralara

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Cavit çevremdeki birçok kişinin tercihi benim gibi bu yönde oluyor. Araba konusunda fazla bir deneyimi olmayan eşim ve kızım bile Vectra diyor başka birşey demiyorlar, özellikle uzak bir yere gideceksek "Astra dinlene dursun, biz Vectra ile gidelim" diyorlar ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...