Astra G 2004 HB mi,Vectra 2004 mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu iki araba arasında kaldım.Sizin seçiminiz hangi arabadan yana olurdu ?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabıkı vectra olurdu.dıjıtal klıması kararan aynası cruıse control yagmur sensoru konfor dıs goruntu genıslık surus vsvs.ama km sı yuksek ıse 150 bın ustu ve cok tıtız kullanılmamıssa aatra g yı tercıh ederım donanım fazla oldugundan daga fazla arıza yasayabılırsın8z vectrada ama yınede vectra cok daha ustundur aatra g ye gore

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bindiğim araba olsun keyif alayım geniş olsun ferah olsun donanımlı olsun prestijli gösterişli olsun dersen vectra, ama sehiriçi kullanımı pratik olsun nispeten yakıtı daha az olsun satmak istedigimde hemen satılsın elektronik arızası az olsun dersen astra g.
ikisinede uzun yıllar bindim su anda astra g var bende ama vectra cok daha rahat konforlu kullanımı keyifli ve daha göz alıcı bi araba. astra g ise sehir içi için pratik daha az yakıyor daha seri ve daha az sorun cıkaran bi araba.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İkisini de kullanan biri olarak kesinlikle Vectra derim.

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana kalirsa ikisi de artik ekonomik omrunun son demlerindeler. Ayni rakamlara daha genc modellere bakilabilir, hyundai era gibi. Bendeki g kasa bakimli olmasina ragmen yaslandikca sorunlar artmaya basladi, bakimsiz olanlar nasildir onu da siz dusunun

Önüm ardim belli; toprak! Mühim olan arada çamurlaşmamak.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Elbette aynı rakamlara daha yeni model araçlar alınabilir ama bana göre araçların değerini modelinden ziyade kalitesi belirler, o nedenle aynı model ve aynı sınıftaki araçların fiyatları değişkenlik gösteriyor.

rapline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim.Astra 2001 Elegance,Vectra 2004 ve 2006 comfort modellerini kullandım.3 farklı model kullanmama rağmen yine kararsız kaldım.
2.el araba fiyatları çok yüksek,temiz 2004 model Astra G'yi 30 milyardan aşağı alamıyorsun açıkcası fiyatının fazla olması beni vectra'ya yöneltiyor.Sizce Astra G bu fiyata alınırmı ?

hkoc4006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zevk ise vectra sorunsuz masrafsız ise astra

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...