Astra F Orjinal Teyp Temiz Ses Sistemi ???

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

97 astramın car 300 teypine temiz ve biraz açtımmı ses duyurabilecek bi sistem yapacağım.çok aşırı olmasına gerek yok.kapıdakiler 13 cm sanırım. neler önerirsiniz. :S ne yapabilirim. :S

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz arabayı aldığımda arkada pioneer 250 w lık iki kolon vardı...Ama ses alamıyordum..Çünkü teyp Car 300 dü...Arkadaşım kullanmam için goldmaster cd player verdi...Şimdi tatmin edici bir sonuç alabiliyorum 250 liklerden.. :)
Tavsiyem 250 lik 2 tane,1 tane Cd palyer,önlerede ufak bir takviye tamamdır...

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz arabayı aldığımda arkada pioneer 250 w lık iki kolon vardı...Ama ses alamıyordum..Çünkü teyp Car 300 dü...Arkadaşım kullanmam için goldmaster cd player verdi...Şimdi tatmin edici bir sonuç alabiliyorum 250 liklerden.. :)
Tavsiyem 250 lik 2 tane,1 tane Cd palyer,önlerede ufak bir takviye tamamdır...

hımm abi o zaman :S car 300 değiştiercez. o zaman bi yandan da cd player lara bakayım ben :S

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cd player alırsan sesin kalitesi kendiliğinden artıyor zaten.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
ön kapı hoparlörleri 13 cm lık demi :S

kapıdakiler 16,5 cm blaupunkt ya da grundig; arkalar ise 13 cm; sana tavsiyem orjinal hoparlöre hiç dokunmadan;cd çalarını tak sesi beğenmezsen arka hoparlörlerin fişlerini çek arka panzotu çıkar yarine mdf kestir; ; mdf nin üzerine de 2 adet oval tak sony yada pıoneer kenwood v.s. ovallerin çifti 120-130 tl civarı olmalı ; ses epey değişir....

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapıdakiler 16,5 cm blaupunkt ya da grundig; arkalar ise 13 cm; sana tavsiyem orjinal hoparlöre hiç dokunmadan;cd çalarını tak sesi beğenmezsen arka hoparlörlerin fişlerini çek arka panzotu çıkar yarine mdf kestir; ; mdf nin üzerine de 2 adet oval tak sony yada pıoneer kenwood v.s. ovallerin çifti 120-130 tl civarı olmalı ; ses epey değişir....

:S be ön kapıdakileri 13 biliyordum ya:S ala ala internetten sipariş edicemde öndekiler patladı benim zaten mecburen değiştirmem gerekiyor