Astra F Kullanıcıları Buraya

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
arkadaşlar mülakatım sonuçlandı..

GALATASARAY UNIVERSITESI "PAZARLAMA VE LOJISTIK YONETIMI" master programını kazandım..artık galatasaray üniversitesi master öğrencisiyim...

Tebrik ederim Efe...
icon7.gif

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ramazan'dan sonra organizasyonlar olacak bunlardan birine katılırsan hepimiz tanışmış oluruz
Sevgilerle

cagri18s

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıralı / mikserli sistem lpg

selam astra f kullanan arkadaşlar. belki forumda daha önce vardır ama ben bulamadım. bu aracı lpg li olarak kullanan varmı forumda? lpg li kullanan arkadaşlara bir sorum olacak? acaba sıralı sistem mi ağırlıkta yoksa daha hesaplı olan mikserli sistem mi? ne gibi avantaj ve dezavantajları vardır bu sistemlerin? benimkinde mikserli denilen manifolttan verilmiş bi siztem var ama ben bunu sıralı sisteme çevirmek istiyorum. harcadığım paraya değermi yoksa böyle idare edeyim mi ?

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam astra f kullanan arkadaşlar. belki forumda daha önce vardır ama ben bulamadım. bu aracı lpg li olarak kullanan varmı forumda? lpg li kullanan arkadaşlara bir sorum olacak? acaba sıralı sistem mi ağırlıkta yoksa daha hesaplı olan mikserli sistem mi? ne gibi avantaj ve dezavantajları vardır bu sistemlerin? benimkinde mikserli denilen manifolttan verilmiş bi siztem var ama ben bunu sıralı sisteme çevirmek istiyorum. harcadığım paraya değermi yoksa böyle idare edeyim mi ?
Ahmet bey araç çok nokta enjeksiyonluysa sıralı tek nokta enjeksiyonlu ise mikserli sistem takmanız gerekir.Eğer çok nokta enjeksiyon ise motorunuz mikserli sistemle randıman almayacaktır ve yakıtı da fazla yakar.en önemlisi de vites değişimlerinde ve gaza yüklenmelerde mikser tüm silindirlere aynı oranda gaz basamayacağından ters çalışma denen olay meydana gelecek ve tüfek patlamasına benzer bir ses duyulacaktır.sıralı sistem emme manifoldu delinerek monte edilir ve her silindire ayrı ayrı gaz basar.bu da benzine yakın bir performans ve yakıtta %40 lık bir tasarruf demektir.ama tek nokta enjeksiyonlu motorlarda mikserli sistem sorunsuz çalışır.Bilgi paylaşımımıza hoş geldiniz bu arada:)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıralı sisteme geçiniz, kafanız da keseniz de rahat olsun
97 gls sıralı sistemdir ;)