Astra F Kullanıcıları Buraya

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşbulduk Mutlu,
tatil çok güzeldi, zaten ne demişler patronun iyisi tatilin kötüsü olmazmış :D:D
2hft önce cumartesi sabahın köründe evden çıktım, tekirdağa ordan geliboluya ordan çanakkaleye geçip ayvalığa ulaştım uzun ve sıcak bi yoldu ama arabanın maşallahı vardı 95 dereceyi bi kere bile geçmedi :D
6 gün deniz kum güneş takıldıktan sonra memlekete,yani eskişehire yollandım, baba ocağında da 1 hafta geçirip izni bitirdim işte

yeni imzan iyiymiş bu arada kimin o gözler?

Hay maaşallah....Güzel geçti yani tatil....Benimkide laf Ayvalıga gitmişsin tabii iyi geçer...Nezih bir yer,memleketim işte....Lafı geçsin yeter...:)

Gözlerin kimin olduğunu bilmiyorum ama çok güzeller....

hakan hoş geldin kardeş ancak bu arada Bandırmadan da geçtin dimi
ah be burda bi soluklansaydın bi çayımızı kahvemizi içseydin...üzdün bak şimdi beni

Murat abii..bence geçmemiştir tekrar geliboludan dönmüştür..Geçse mutlaka uğrardı...Bu arada bu teklifi kendi üzerimede alıyorum...Yanlışlıkla gönene gelirsem nasip olursa,yanındayım ona göre..Sölemedi,unuttum ben deme sonra..:)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşbulduk Mutlu,
tatil çok güzeldi, zaten ne demişler patronun iyisi tatilin kötüsü olmazmış :D:D
2hft önce cumartesi sabahın köründe evden çıktım, tekirdağa ordan geliboluya ordan çanakkaleye geçip ayvalığa ulaştım uzun ve sıcak bi yoldu ama arabanın maşallahı vardı 95 dereceyi bi kere bile geçmedi :D
6 gün deniz kum güneş takıldıktan sonra memlekete,yani eskişehire yollandım, baba ocağında da 1 hafta geçirip izni bitirdim işte

yeni imzan iyiymiş bu arada kimin o gözler?

Hakan abi eskişehir nasıldı? sıcaktır şimdi oralar :)

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat abii..bence geçmemiştir tekrar geliboludan dönmüştür..Geçse mutlaka uğrardı...Bu arada bu teklifi kendi üzerimede alıyorum...Yanlışlıkla gönene gelirsem nasip olursa,yanındayım ona göre..Sölemedi,unuttum ben deme sonra..:)[/quote]

haydaaa.. nedemek..burda yani Bandırma da bi ağbiniz var ....pass geçmeyin....kıesinlikle beklerim...

bigo77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar, ben size bişey daışçaktım, benim arabanın kaputunda küçük beyaz beyaz taş vurukları var,kapıda bazı yerlerde de var ,ne yaptıysam geçmedi, kazımayı denedim boyayı söküyo,düzeltilebilirmi acaba onlar? bide arabayı arada sırada yüksek devirde kullanmak çok fazla sorun yaratırmı? bugüne kadar en fazla 5000 devirde kullandım,sorun olucak diye daha fazla çıkmak istemedim:)

fireman110

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan hoşgeldin.Ne güzel maşallah bayağı gezmişşsin iyi doping olmuştur valla:good:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar, ben size bişey daışçaktım, benim arabanın kaputunda küçük beyaz beyaz taş vurukları var,kapıda bazı yerlerde de var ,ne yaptıysam geçmedi, kazımayı denedim boyayı söküyo,düzeltilebilirmi acaba onlar? bide arabayı arada sırada yüksek devirde kullanmak çok fazla sorun yaratırmı? bugüne kadar en fazla 5000 devirde kullandım,sorun olucak diye daha fazla çıkmak istemedim:)

taş izleri bizde de var araba Türkiye turu yapıp gelince oldu onlar. Pasta cila yaptık biraz azaldı sonra o noktalara ince bi fırçayla rötüş yaptık yakına gelmedikçe farkedilmiyor. kaportacı boyanması gerekir dedi. şimdilik böyle idare ediyoruz. yüksek devirin tek zararıda cüzdanına olur :) arada yüksek devirde kullanıp motoru biraz açmak gerekiyor :D sollamalarda filan bol bol redline a girdiğimiz zamanlar oldu zaten devir kesici devreye giriyor bi problem olmaz :good:

opelhb97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar karar verdim. 195/60/15 alacağım. Çünkü Aftonda kar ve çamur çok olduğu için daha iyi olacak diye düşünüyorum. Yazın İzmir e geliyorum. Şu anda kullandığım 195/55/15. yere tutunmada o kadar fark edeceğini sanmıyorum. Bu arada ön ve arkalara ne kadar hava basmamız gerekir? bu hava basınçları lastikte hangi değerler değişince değişiklik gösterir merak ediyorum.

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar karar verdim. 195/60/15 alacağım. Çünkü Aftonda kar ve çamur çok olduğu için daha iyi olacak diye düşünüyorum. Yazın İzmir e geliyorum. Şu anda kullandığım 195/55/15. yere tutunmada o kadar fark edeceğini sanmıyorum. Bu arada ön ve arkalara ne kadar hava basmamız gerekir? bu hava basınçları lastikte hangi değerler değişince değişiklik gösterir merak ediyorum.
ya abilerim ben yalnış hatırlıyormuşum benimkinler 195/55/15 değilmiş:eek:
şaşırdım 195/50/15 miş ne gibisi etkisi olur artısı eksisi?