Astra F Kullanıcıları Buraya

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat teşşekkürler önlerde 16 cm lik JBL kompedantlar takılı amfi de alacam ama az sonra olacak.. malum duygusal sebebler bu arada p953 ler i nettetn 150 ytl ye aldım sıfır ihtiyaç fazlası sanırım..

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat teşşekkürler .. kapılarda 16 cm lik JBL kompedantlar var ve pioneer 3900 ile baya uyumlular...ampi bi sonraki bahara kalacak duygu yüküm fazla oldu.. ...P953 leri netten 150 ytl ye aldım.. ki sanırım ihtiyaç fazlası yada kıymetini bilmeyen bi arkadaş... sıfır ve kutusunu ben açtım.

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Murat teşşekkürler .. kapılarda 16 cm lik JBL kompedantlar var ve pioneer 3900 ile baya uyumlular...ampi bi sonraki bahara kalacak duygu yüküm fazla oldu.. ...P953 leri netten 150 ytl ye aldım.. ki sanırım ihtiyaç fazlası yada kıymetini bilmeyen bi arkadaş... sıfır ve kutusunu ben açtım.
hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle :good:

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Millet ne kadar utandım bilemezsiniz.. kardeş evlenip benim F ile balayına Fethiye 'ye gittiydi ya bugün dönüş yolunda Muğlaya az bi mesafe kala radyatör su koymuş....ya adam bal ayında bide arabayla uğraşmış...her ne ise yetkili servis 650 çekmiş. bi tanıdık arkadışımızı bulup özel bi serviste 250 işçilik dahil halletmiş amma canım çok sıkıldı..Selcan seninkide değişmişti yanılmıyorsan ne kadardı..delphi GM takmışlar..
evet abii ben 350liraya değiştirmiştim....

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler aramızda astra f ine film çektiren var mı ne marka filmler kaliteli...???ne kadar??kaç numara çektirince güzel olur...karar veremedim...birde polis mevzusu...nediyosunuz.....

Şampanya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 hafta oldu 150 YTl açık ve koyu seçeneği sundu ben de koyu dedim gayet güzel oldu

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok koyu mu?*resimde koyu gözüküyo..ben önleri açık arka camları koyu yapmayı düşünüyorum...filmin markası nedir??american değil...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler aramızda astra f ine film çektiren var mı ne marka filmler kaliteli...???ne kadar??kaç numara çektirince güzel olur...karar veremedim...birde polis mevzusu...nediyosunuz.....

dsc04728yi1.jpg

Filmlerim baya koyuydu numarasını bilmiyorum komple 85 e cektırmıstım