Astra F Kullanıcıları Buraya

geri geldim arkadaşlar,
neler yaptınız bakim ben yokkene :D:D

bu arada yokken sitenin otoparkta ...gin biri benim arka tampona yapıştırmış, tampon esneyip eski formunu almış ama içerden eğilmiş kaporta :mad:
dışardan bişi belli olmuyo gittiği yere kadar metoduyla kullanıcaz artık :D
geçmiş olsun hakan ayrıca hoşgeldin kardeşim:)o ezik kolay düzelir gibi geldi bana.bir kaportacıya göster istersen

Hüseyin abi 160 kuruşsa süpermiş 210 kuruştan aşağı düşüremedik gitti mereti.Simit LPG 1 depo 36 litre alıyo ve en fazla bir depoyla 302 km yapabildik.

Şunan inan bende her seferinde 175 -180 hesaplamıştım kardeşim tel ile dedi bana .. ama bi ara araba harareti yükseltmiş o zaman benzine basıp unutmuş olabılır ..200 bile iyi derim.. dayım ga 2002 golf var benzinli birlikte geldik düğün için İstanbuldan Bandırmaya o 310 yaktı .(benzin) .bu araba dayınınkide benimde otomatik vites..

Alican tiesto için teşekkür ederim..İndiriyorum....Bakalım bu albümü nasıl...;)

İlker şu bor ne menem bişidir...nette bakındım ama bişi bulamadım... ne markadır piyasadakiler kaç paraya satıyorlar... ben de bi katayım bakım hele hayırlısı ile dönsünde kardeşim...zaten yağın da saati gelecek.. bide arabayı ona tam 29 999. 8 km de verdim...tel etti dediki Bandırmadan full depo LPG .. Muğla girişi almış 63 kayme 392 km 160 kuruş demek...i klima acık ve izmir Aydın otobanında 195 gördüm dedi ( fotolamış) ... görecez bakalım.. bu arada balayında kullanırken dinlemek için ( bendeki mp3 calmıyan her cd yi okumayan bi sony vardı da) pioneer mp3 calar almış 2 jbl kompedantla 450 kaaada baya iyi çalıyor meret ya tertemiz..şu memur ağbime kıyak yapayım demiş.....

Ben hala ölçüm yapmadım..Ne kadar yaktığını bilmiyorum hala...Bu arada şanslıymışsın abii bir tura 450 ytl lik tesisatt..Ohhh On numara iş valla....Başka bir işi olursa benim adresi verde benim arabayla gitsin..Belki üç beş bizede bişey düşer..:D
Abi bu arada tamamen yerli olan sanırım NNT bor power miş...Bu adam tvlere ve gazetelere cıktıı..Ölüm tehtitleri falan alıyormuşş bu yüzden...Birde aynı zamanda subaru ve opel servisi olan bir yerde sorduğumda en iyisi nnt demişti..Bilmiyorum ama yag değişiminde bende NNt yi denemek istiyorumm..

Son düzenleme:
İlker şu bor ne menem bişidir...nette bakındım ama bişi bulamadım... ne markadır piyasadakiler kaç paraya satıyorlar... ben de bi katayım bakım hele hayırlısı ile dönsünde kardeşim...zaten yağın da saati gelecek.. bide arabayı ona tam 29 999. 8 km de verdim...tel etti dediki Bandırmadan full depo LPG .. Muğla girişi almış 63 kayme 392 km 160 kuruş demek...i klima acık ve izmir Aydın otobanında 195 gördüm dedi ( fotolamış) ... görecez bakalım.. bu arada balayında kullanırken dinlemek için ( bendeki mp3 calmıyan her cd yi okumayan bi sony vardı da) pioneer mp3 calar almış 2 jbl kompedantla 450 kaaada baya iyi çalıyor meret ya tertemiz..şu memur ağbime kıyak yapayım demiş.....

abi bu bor konusunda başka bi konuda mühendis bi arkadaşla epeyce tartıştık, kullanımdaki faydaları herkesçe tecrübe edilmiş ama bu katkıların uzun vadede sebep olabileceği zararlar, motorda kalıntı bırakma vs. gibi etkileri konusunda tereddütler mevcut, ben de düşünüyodum ama bu tereddütleri de ekleyince mobil le yola devam dedim :D
güle güle kullan mp3 çalarını ;)

geçmiş olsun hakan ayrıca hoşgeldin kardeşim:)o ezik kolay düzelir gibi geldi bana.bir kaportacıya göster istersen
hoşbuldum kardeşim
valla 1 haftada özlemişim fan clubu :D:D
şimdilik ellemicem kaportayı bişi belli olmuyo nasılsa ;) yaptırıcam gene gelip çakıcaklar :D:D:D

Geri