Astra F Kullanıcıları Buraya

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geri geldim arkadaşlar,
neler yaptınız bakim ben yokkene :D:D

bu arada yokken sitenin otoparkta ...gin biri benim arka tampona yapıştırmış, tampon esneyip eski formunu almış ama içerden eğilmiş kaporta :mad:
dışardan bişi belli olmuyo gittiği yere kadar metoduyla kullanıcaz artık :D

hakan abi geçmiş olsun....çokşerefsiz insan var...vurup niye kaçarsın...

benimde aynama çarptılar..takıyorum ama çok sağlam olmuyoo..

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alican biz de 2 gün önce arkadaşın 1.4 benzinli kangoo'suna koyduk bor power'i.çekişi baya farketti 3 le çıktığı yeri 4 le çıkıyor araba.ve dediğin gibi sesi kayboldu motorun.sen de çekiş farkını hissetmişsindir.bu çekiş artışı yakıta da yansıyacaktır muhtemelen:good:

evet çekişte arttı baya farkettiriyor birde motor sesi gelmediğinden normalde 3000d/d de vites değiştirirken şimdi azıcık 3500 4000 civarında devrin arttığı farkediliyor alışana kadar biraz performans lı kullanıcaz :) artık iyimi oldu kötümü bilemem :kop: birde bosch süper4 bujileri taktık mı heralde baya bir kendine gelir zaten bugün pasta cila yaptırdık ayna gibi oldu meret :D arabayı böyle temiz performanslı filan görünce sanki satma diye yalvarıyormuş gibi geliyor :)

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun.. evlilere mutluluk daimliliği ..bekarlara peygamber sabrı dilerim... ( şakaydı) inşallah bekar kardeşlerimiz gönüllerinin prenseslerini en kısa zamanda bulurlar....Ya Meli demin okudum üzüldüm Allah rahmetini esirgemesin.. kalanlara sabırlar..

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlker şu bor ne menem bişidir...nette bakındım ama bişi bulamadım... ne markadır piyasadakiler kaç paraya satıyorlar... ben de bi katayım bakım hele hayırlısı ile dönsünde kardeşim...zaten yağın da saati gelecek.. bide arabayı ona tam 29 999. 8 km de verdim...tel etti dediki Bandırmadan full depo LPG .. Muğla girişi almış 63 kayme 392 km 160 kuruş demek...i klima acık ve izmir Aydın otobanında 195 gördüm dedi ( fotolamış) ... görecez bakalım.. bu arada balayında kullanırken dinlemek için ( bendeki mp3 calmıyan her cd yi okumayan bi sony vardı da) pioneer mp3 calar almış 2 jbl kompedantla 450 kaaada baya iyi çalıyor meret ya tertemiz..şu memur ağbime kıyak yapayım demiş.....

Son düzenleme: