Astra F Kullanıcıları Buraya

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada yarın sabah amerikaya uçuyorum arkadaşlar, bu hafta içi firardayım :D
salı da kanadaya geçicem, bu hafta pek yazamam büyük ihtimal...
aracı da yatırdım uyusun ;)

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan abi iyi yolculuklar..kanadayı fethet gel abiiii:D:D

keşke astrayı da götürsen kargo uçağıyla:D [kaç milyon dolar maliyet olur sana artık bilemicem:D:D:D]

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenonları tanıdık tuning shop sahibi arkadaşımmı desem abimmi desem ondan aldım yani piyasayı alt üst etseniz aldıgım fiyata bulamazsınız arkadaşlar:D henüz xenonlarıda bağlatmadım işlerim var arabayla pek ilgilenemiyorum bu aralar ama faturalı orjinal Mtec xenonlar..bağlattığımda zaten fotoları görüceksiniz..bu arada angel lar sonar dı..hepsi kötüdür demiyorum tabiki çünkü piyasada bi sürü angel lı astra var ama ben bi daha almam soğu*dum başıma gelen şeyden sonra.

efe sende lpg yok mu???? benzinde otm kaç yakıyor...

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG mi? duymamış oliyim:D:D ben arabama isterse 20 litre yaksın LPG koymam:D

Sercan yaklaşık 11.5-12 arası ama max.13 litre falan yakıyo İstanbul trafiğinde.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyı yolculuklar hakan neresıne gıdıyorusn amerıkanın gıttıgın yerı bılıyımde senı karsılatıyım orda :D

Sakaryalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlu geçmiş olsun abi.insallah bu son olur.ama sunuda duşun bır bakıma bazı parçaların yenılendı satsan alacağın arabada aynı sorunlar ı tekrar yasayabılırsın.ınşallah bu son olur.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlu geçmiş olsun abi.insallah bu son olur.ama sunuda duşun bır bakıma bazı parçaların yenılendı satsan alacağın arabada aynı sorunlar ı tekrar yasayabılırsın.ınşallah bu son olur.

Saoluasın Önder kardeşim...Allah razı olsun inşallah dediğin gibi son olur..Bugün yeni sesörü taktımm..Eleman taktıktan sonra ince ayar yaptı tech 2 ile..Araba şimdi iyi..Yalnız o zamandan kalan bujideki kurumlar ufak zıplamalara neden oluyor...Oda kendini temizlediğinde normale dönecekmiş...Bakalım hayırlısı....

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fciler İstanbulda buluşma planı nolduya:( hiç kimseden ses çıkmıyo:) :D :D hadiyin F club toplanın şöleya:D :D :D