Astra F Kullanıcıları Buraya

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırakın şu astra f leri ya :) satın model yükseltin artık:D gsi cılar gtc alsın bertone alsın ne biliyim :D astra sedan alın one yaa:D 20 yaşında arabalara biniyosunuz:D:D:D:D :D

eski toprak bunlar:D yenilerinde bu zevk yok yeni arabanın modlusunu temizini her yerde bulursun önemli olana bunların bulabilmek ;)
tabi yeni insignia gelsin bi düşünürüz

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu geçmiş olsun.oksijen sensörü bulunduğun yerin denzden yüksekliğine göre hava ayarını yapan bir parça.Belki gerede ye gittiğinde tekleme yapabilir aracın yükselti farkından dolayı.başka da bir sorun çıkmaz:good:

İlker bugün geredeye benim arabayla gitmedim..Problem çıkarır diye...Yanına gidecegim kişinin modlu Fabia sı vardı 2007 model onunla gittim...Araba 1.2 ama ucuyor tabi benzinide ucuruyorr..Harbiden güzel arabalar bee...
Neyse bu oksijen sensörü,fazla yaktırırmış,birde katalitik konvektör ü bozarmışş,performansı düşürürmüşş...Ugraşamam dedim bununla yollarda..
Linkte buldumm.. http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=29379

gsi doch a yer açın bakalım burası 1,4 - 1,6 egsozu kokuyor :D
şaka bi yana burda sizleri görmek güzel herhangi bi aktivitede görüşmek ümidiyle :)

Hoşgeldin kardeşim burda model olarak hep agır abileriz,Tabiki senin gibi hırçın ve agresif bir cocuk görmekten memnun oluruz....

bırakın şu astra f leri ya :) satın model yükseltin artık:D gsi cılar gtc alsın bertone alsın ne biliyim :D astra sedan alın one yaa:D 20 yaşında arabalara biniyosunuz:D:D:D:D :D

Buldun tabi saglam bir topic kardeşliği,hasetinden g kasa aldırıp aklınca bizi kendi grubuna cekicen dimi?:D Yemezler..:D forever f kasa:rock

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
bu araçtaki donanıma ve kullanım tarzına göre değişir; normalde 3.5 yıl ile 7 yıl arasındadır.....

O zaman bitmesi normal gibi... Ben arabayı alalı 2,5 yıl kadar oldu... Üzerinde bu akü vardı... Arabanın önceki sahibi ne zaman taktırmış bilmiyorum... Akünün üzerinde tarihte yoktu... Ben de ek donanım olarak CD çalar taktım arabaya...

akü gidince hafızalar da gidiyor malesef,
camın da artık otomatik kapanmayacaktır, hani kısa süre basınca sonuna kadar gider ya, o da iptal olmuştur büyük ihtimal,
cam kapalıyken kapatma yönüne 5sn basılı tutman gerekiyo hem sağ hem sol için ;)

Evet aynen olmuştu... Daha önceden bildiğim için onu hallettim hemen... Sağolasın...

Son düzenleme:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba ile sahibinin anlaşabilmesi için yaşların yakın olması gerekir :D
yoksa kuşak çatışması çıkar, sahibine göre çok çok genç olan araba sahibini dinlemez :DD, kafasına göre takılır
bizim arabalarımız olgun,halden anlayan araçlar :D:D:D

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp´isimli üyeden Alıntı

bende gtc de var ama f ayrı bır zevk f yerını dolduramadıgı ıcın satıyurm ıstersan sana satııyım :D
big_7441939_517276_hdcq505.jpg

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[/quote]bende gtc de var ama f ayrı bır zevk f yerını dolduramadıgı ıcın satıyurm ıstersan sana satııyım :D

big_7441939_517276_hdcq505.jpg
[/quote]
Bak bu çok güzel bi cevap olmuş Melii abi sölencek bişey yok:) ya ben ne zman kasırgayı kullansam damağımda bıraktığı tadı hiçbi araçta alamadım:( :) kullandığım çoğu araçta;) ne biliyim kasırganın ruhunu onlarda bulamadım:D :D :D heleki alt devirlerde homurdanması yokmu işte beni bitiren olay:)
Gökalp anlayacağın gibi burda herkes deli:kop: burda 92 yılında üretime başlanan bi araca terettürsüz dünyanın parasını harcayacak çok:) hatta geldiğinde kasırganın yeni halini bi gör derim;) :) :alkis: :rock :pon: :cool: :hıh: :kop: