Astra F Kullanıcıları Buraya

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla arkadaşlar araçta sfi gti farketmiyo iş arabanın yanı sıra şöfördede iş olması gerekiyo :D haksızmıyım

Şampanya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gelir gelmez arabasında tesisat olanlar parmak kaldırsın benm de öğrenci işi bi tesisata ihtiyacım var da (;

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar araçta sfi gti farketmiyo iş arabanın yanı sıra şöfördede iş olması gerekiyo :D haksızmıyım
Orası öle ama sonuçta aracında sınırları var yani şöförlükte bi yere kadar :) yani şahsen artık kasırganın verdiği veriler az geliyo:( :kop: tabi bu şaka tabi sonuçta zamanında vites atmak çok önemli;)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gelir gelmez arabasında tesisat olanlar parmak kaldırsın benm de öğrenci işi bi tesisata ihtiyacım var da (;
Öncelikle Fciler grubuna hoşgeldin:alkis: evet tesisat herkese lazım ama ciddi para istiyen bişey olduğu için sony xplod cd çalar taktım şimdilik öle idare ediyorum ama hopörler çok yakında patlıcak gibi:D ama işte idare ediyoruz:D

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ewet arkadaş tesisat diyorsan öncelikle metelik konuşur yıkım makinası istiyorsan ortalama 6000YTL yok kardeşim öle idare eder bişi olsun diosan 1000-1500YTL falan yaptırırsın (tabi bu fiyatlar yer yer değişiyo benim aynı tesisata başka yerde 11000ytl dediler banma 6000ytl'ye mal oldu)

Şampanya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet arkadaş tesisat diyorsan öncelikle metelik konuşur yıkım makinası istiyorsan ortalama 6000YTL yok kardeşim öle idare eder bişi olsun diosan 1000-1500YTL falan yaptırırsın (tabi bu fiyatlar yer yer değişiyo benim aynı tesisata başka yerde 11000ytl dediler banma 6000ytl'ye mal oldu)

aman hocam naptın sen öğrenciyiz dedik bana kadar :eek:
ben şunu yapmayaı düşünüyorum orjinal teybe bi anfi çıkışı ön kapılardaki kolonlar ve tizler değişmecen kalsın
+ Pioneer-TS-W306C ya da JBL çok revaçta daha sonra buna bi de anfi .
anlaşılan bu işin piiri gibisn yardımcı olurmusn bu öğrenci kardeşine (;

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hay maşallah
benim arabanın ederi 11-12 yaw :D
standart donanım yetio bana ;) ama güzel ve ucuz tesisatlar var tabi