Astra F Kullanıcıları Buraya

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astranın yol tutuşunu Corsa da bulamazsın bence... ama tatlı arabadır Corsa. ..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arabam 2000 model 2000 yılından beri bizde çok şükür tek marşta alır hiçte yolda bırakmaz ama eskidi biraz bide benimki en boşu deil klima camları bile manuel :dil: dediğim gibi tütçem 32-33 en uygun corsa d sanki belki bulabilirsem astra h alırım tabi nasip kısmet peki astra h nasıl kullanan varmı? Kronik sorunları falan ve bu iki aracın içeri ses alma olayı yani yalıtımı nasıldır ?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konunun uzmanı değilim ama zaman zaman görüyorum, astra f lerde özellikle sedanlarında kapılarda Club logosu olanlar full gibi görünüyor...Sis lambası,arka koltuklarda kafa yaslamalar vs...Galiba F lerin fullü oluyor..Varsa onlarda vardır belki..

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
abi sahibindende gsi dolu var ama 5 kapılı temiz bişey nerdeyse yok bende lpg den senin gibi hoşlanmıyorum ama illaki 5 kapılı gsi olmak zorundamı çok temiz bi 1.6 gl görmüştümde istanbulda
Yakın bir dostumun vardı beyaz renkli.Muhteşemdi arkacam üstü spoyleri gsi yazısı kusursuzdu,ön panjur 94-95 gsi panjurdu.O nedenle mestolmuştum.Temiz denk gelirse alacam kısmet olursa.Öneriniz için de ayrıca teşekkür ederim:)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim bey biz satmayı düşünüyoruz ama şimdi değil bir yerden para gelecek o da dava aşamasında ne zaman belli olur bilinmez ordan para gelince değiştireceğiz aracımız sizin aradığınız gibi lpg yok 97 astra f gls 135 binde..

11liu1g.jpg

tamerkiral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar... motorumdan rölantideyken hafif bir cırıltı geliyordu... bu gün tamircime gösterdim emme monifoltundan hava alıyor olabilir dedi... buna benzer bir sorunla karşılaşan oldu mu hiç?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Cırıltı derken nasıl bir cırıltı, duymadan tahmin etmek çok zor. Bi vida, bir somun... Her şey olabilir.

Astra F'in 1.6'larında genelde az ya da çok donanım var ama ısıtmalı aynalar tam olarak hangisinde var ben de bilmiyorum. Benimki de 1.4 GL modeli. 60 beygir. Ön camlar bile orijinalinde manuel (benimkini eski sahibi elektirikli yaptırtmış.) direksiyon hidrolik değil (ama bence birçok yerli arabaya göre daha yumuşak. kullandığımdan biliyorum.) klima falan zaten yok. Motor da ecotech değil. Ama her şeye rağmen bence yine de çok güzel, sağlam araçlar. Hem de az donanım, az arıza :)