Astra F Kullanıcıları Buraya

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
rkadaşlar vectra mı sattım her ne kadar eski araba almak istemesemde Astra gsi(5 kapılı)olan her zaman gönlümde yer etmiştir.Temiz bir tane bulabilirsem almak niyetindeyim,ama lpg li olmaması lazım.Araçla ilgili forumdaşlarımdan yorum bekliyorum,teşekkürler herkese:)

tamerkiral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 model 3 kapili ve 10 numara araba var bi tane benim halaoğlunda... lpg takılı ama bursanin en iyi ustalarinin elinde olan ayrica irmscher aksesuarli çok ama çok şık bir arabadır... istersen fotoğrafları www.instagram.com/tamerkiral adresinde var. Biraz araman gerekebilir ama

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
2010 model 3 kapili ve 10 numara araba var bi tane benim halaoğlunda... lpg takılı ama bursanin en iyi ustalarinin elinde olan ayrica irmscher aksesuarli çok ama çok şık bir arabadır... istersen fotoğrafları www.instagram.com/tamerkiral adresinde var. Biraz araman gerekebilir ama

Çok teşekkürler ama temiz bir f kasa gsi istiyorum,ilginiz için sağolun:)

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abiler, bizim aynalarda elektrik ısıtma var mı? Benim aynalarda pek varmış gibi gelmedi. Şu linkteki ayna ısıtma için mi elektrikli yoksa aynayı hareket ettirmek, ayarlamak için mi?

pr_01_2743_min.png

Son düzenleme:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ümit Abi, proje adamı oldun çıktın sen de :) hepsi olsa daha iyi olmaz mı?Hem ısıtmalı hem katlanır hem de elektrikli :sulanma:

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ümit Abi, proje adamı oldun çıktın sen de :) hepsi olsa daha iyi olmaz mı?Hem ısıtmalı hem katlanır hem de elektrikli :sulanma:

Olur olur da hepsinin zamanı var. Şu ara sıkıntımız aynaların buzlanması. Birde bizim F lerde tam aynanın olduğu yere üflemiyor hava nozulu.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrikli olduğunu duymuştum ama aynalar gerçekten çok hassas bi çözüm bulunmalı:( benim arabayı değiştirmeyi planlıyorum en fazla 32-33 bin tl arası imkanım var önceliğim tabiki opel corsa d mesela astra f den sonra corsa d nasıl olurki ?:D

tamerkiral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astranın yol tutuşunu Corsa da bulamazsın bence... ama tatlı arabadır Corsa. ..