Astra F Kullanıcıları Buraya

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
çok güzel bi arabam var keşke babam 97-98 yılında gls alsaymış şimdi hiç araba bakmazdım kendisi bile itiraf etti ben bunların böyle olduğunu bilseydim en dolusunu alırdım diye :D:D

O pişmanlık bende de oldu ama ben böyle de seviyorm aracımı. Az elektronik, az donanım = az sorun = az masraf :) ama en azından bi hidrolik olaydı benimkinde iyiydi :)

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
bu arada ilandan 2005 Cherokee çıkıyor ama :) doğru mudur?

atom2013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a. herkese. 96 f hb aracımda kontak çevirdiğim anda radyodan bi uğultu geliyor. bi türlü düzeltemedim yardımcı olursanız sevinirim.

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
hocam, radodan geldiği kesin mi? benzin pompasının sesini duyuyor olmayasın. yan sanayi pompalar, belirgin bir uğultu yapar da.

atom2013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam, radodan geldiği kesin mi? benzin pompasının sesini duyuyor olmayasın. yan sanayi pompalar, belirgin bir uğultu yapar da.
şöyle oluyor. kontak kapalı iken radyoyu açtığımda sorun yok gibi yani çok az bir cızırtı sesi geliyor sanki radyo kanalı tam ayarlı değilken müzik sesi ile birlikte bi cızırtı gelirya o şekilde. kontağı çevirince o cızırtıdan radyo sesi duyulmuyor o kadar çok ki nerdeyse hiçbirşey anlaşılmıyor. bu sorun bütün radyo kanallarında oluyor. ha şu da var selektör yaptığımda radyo açıkken hoparlörlerden gelen cızırtı iyice artıyor ama farlar tamamen açıkken cızırtı azalıyor. cızırtacam şimdi walla :dil::)

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle oluyor. kontak kapalı iken radyoyu açtığımda sorun yok gibi yani çok az bir cızırtı sesi geliyor sanki radyo kanalı tam ayarlı değilken müzik sesi ile birlikte bi cızırtı gelirya o şekilde. kontağı çevirince o cızırtıdan radyo sesi duyulmuyor o kadar çok ki nerdeyse hiçbirşey anlaşılmıyor. bu sorun bütün radyo kanallarında oluyor. ha şu da var selektör yaptığımda radyo açıkken hoparlörlerden gelen cızırtı iyice artıyor ama farlar tamamen açıkken cızırtı azalıyor. cızırtacam şimdi walla :dil::)

Elektriksel bir sorun var demek ki...

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Oto teypçiye gösterseydiniz bir de. Teyp falan sonradan bağlanmışsa bağlantılarda bir problem falan olabilir.