Astra F Kullanıcıları Buraya

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun kardeşim. :) İnşallah hayırlısı olur..Bugün bütün bankaları gezdim ama durum hiç iç açcı değil :( 1.20 den aşşağı konut kredisi yok 30.000 e 30.000 faiz istiyorlar 120 ayda.. Bende daha ay vade yapamıyorum sıkıtılarımdan dolayı..Artık bekeleyeceğiz ne yapalım .:( Gün doğmadan neler doğar derler..Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah..

hakkaten yükselmiş,ben 0,95 den almıştım 2 sene önce.

sen de taksit için düşündüğün meblağı kenara at orda biriksin :) israf etmedikten sonra bişey olmaz. bide evi alacağın şahıs değil de inşaat şirketi-emlakçı falansa onların bankalarla iyi bağlantıları oluyo belki daha uygun bişeyler ayarlatabilirsin.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aklıma kötü kötü şeyler geliyor, şu an insignia 1.4T edition elegance 57bin civarına veriyorlar. Euro V motor var start-stop filan 7.5 litre şehir içi yakıt tüketimi var.

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam fçiler , herkes satmayı düşünüyor gibi :) sitedeki bu ara yaramamış
bir pasta cila attırın sürmeye devam , fsane satılmaz yanına yenisi alınır :)
Dün akşam bir yokuşu çıkarken çekiş düştü fln bugün bobin değişti 220 tlcik arada sıkıntı veriyor ama olsun

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam fçiler , herkes satmayı düşünüyor gibi :) sitedeki bu ara yaramamış
bir pasta cila attırın sürmeye devam , fsane satılmaz yanına yenisi alınır :)
Dün akşam bir yokuşu çıkarken çekiş düştü fln bugün bobin değişti 220 tlcik arada sıkıntı veriyor ama olsun

Yok be artık yavaş yavaş doldurdular ömürlerini. Geçende konjektör arızası verdı Tekirdağ dönüşünde aküyü patlatıyorduk gece gece. Biraz şansa elimize bir miktar para da geçti. 45-50 bin arası araba düşünüyoruz. Bugün Focusa baktık 1.6TDCI Titanium bi kaç paketle 60bin TL dediler düşündük aslında ama sonra dizel araba almak bir de sıfır araba almak mantıksız geldi. Kaldık yine 1.2TSI Jettaya. Aslında 1.6 twinport Astra j alıp lpg taktırmayı da düşünüyorum. beyaz bi 1.6 cosmo da çekici geliyor. İnsignia 1.4 ikinci ele düşünce elimizdekini satıp onu alırız herhalde :D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok be artık yavaş yavaş doldurdular ömürlerini. Geçende konjektör arızası verdı Tekirdağ dönüşünde aküyü patlatıyorduk gece gece. Biraz şansa elimize bir miktar para da geçti. 45-50 bin arası araba düşünüyoruz. Bugün Focusa baktık 1.6TDCI Titanium bi kaç paketle 60bin TL dediler düşündük aslında ama sonra dizel araba almak bir de sıfır araba almak mantıksız geldi. Kaldık yine 1.2TSI Jettaya. Aslında 1.6 twinport Astra j alıp lpg taktırmayı da düşünüyorum. beyaz bi 1.6 cosmo da çekici geliyor. İnsignia 1.4 ikinci ele düşünce elimizdekini satıp onu alırız herhalde :D

Alican c segment araca 60bin çok yüksek bir rakam bence 0 fiyatlar uçmuş durumda 2.el temiz bir araç kesinlikle daha mantıklı
geçen kış 2006 passat aldık 60binde deri koltuk fln donanım gayet dolu 31750 ye gayet memnunuz şu an 0 fiyatlara bakıyorum corsa clio fiestanın en boş donanım başlangıç motorlarına bile yetmiyor :D

35-40 bin civarına 2007-2009 d segment alınabilirken bir alt sınıf 0 araçlar 50bin civarından başlıyor nerdeyse o açıdan biraz daha bekleyip temiz bir insignia ,passat , mondeo 2.el düşünebilirsin

0 olsun diyorsan yıl sonu indirimlerini bekle bence 5bin iner fiyatlar ve tek kapı araç alınması sıkıntı olmazsa ve 60bine çıkabiliyorsa bütçe yeni astra gtc yi bekle derim

Bizim astralara gelince ömrü doldu aslında ama işte satınca üzerine katabilecek min 10bin olmalı yoksa sattığına değmez şehir içinde ihtiyacı görüyor kullanımı rahat :)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
D sınıfı biraz fazla büyük olur sonuçta İstanbulda kullanıyoruz evin otoparkı var o problem olmaz ama sağa sola gidince park cidden problem. Özellikle ben okulda astraya bile zor yer buluyorum. C sınıfının boyutları gayet yeterli özellikle jetta zaten kendi sınıfında en uzun araç. O bile büyük ama az yakan ikinci elde 45-47 bin lira arasına alınabilecek başka araba gelmiyor aklıma. Gönül ister tabi 1.4T insignia alalım ama şimdilik 1.2 TSI jetta işimizi görecek sanırım. Comfortline da dijital klima ve cc hariç her şey var aslında vw düşük donanımlıdır diye bir ön yargı var ama ön arka park sensörü, far yıkama gibi bir çok modelin en üst paketinde olan özellikler var.
Tabi hala astra J aklımda :D

Bu arada passat 1.6 FSI dı sanırım yakıtı ne durumda ?

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
D sınıfı biraz fazla büyük olur sonuçta İstanbulda kullanıyoruz evin otoparkı var o problem olmaz ama sağa sola gidince park cidden problem. Özellikle ben okulda astraya bile zor yer buluyorum. C sınıfının boyutları gayet yeterli özellikle jetta zaten kendi sınıfında en uzun araç. O bile büyük ama az yakan ikinci elde 45-47 bin lira arasına alınabilecek başka araba gelmiyor aklıma. Gönül ister tabi 1.4T insignia alalım ama şimdilik 1.2 TSI jetta işimizi görecek sanırım. Comfortline da dijital klima ve cc hariç her şey var aslında vw düşük donanımlıdır diye bir ön yargı var ama ön arka park sensörü, far yıkama gibi bir çok modelin en üst paketinde olan özellikler var.
Tabi hala astra J aklımda :D

Bu arada passat 1.6 FSI dı sanırım yakıtı ne durumda ?

D segment büyük olur diyorsan o zaman jetta mantıklı tipi fln güzel 1.2 tsi da yeterli duruyor ama onunda fiyatı biraz ederinden fazla aslında
Şu astranın sedanı çıksaydı iyiydi ama henüz haber yok ondan 1.4t astra sedan çok iyi olurdu :)
Passatın yakıt beklediğimden çok iyi almadan önce fsi çok yakar fln diyordu herkes ama sakin kullanımda şehir içi 8 lt civarı (tabi ben kullansam biraz daha farklı olabilir:) ) uzunyolda da trabzona gidip gelmiştik ort 6.1 lt yakmıştı

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
D segment büyük olur diyorsan o zaman jetta mantıklı tipi fln güzel 1.2 tsi da yeterli duruyor ama onunda fiyatı biraz ederinden fazla aslında
Şu astranın sedanı çıksaydı iyiydi ama henüz haber yok ondan 1.4t astra sedan çok iyi olurdu :)
Passatın yakıt beklediğimden çok iyi almadan önce fsi çok yakar fln diyordu herkes ama sakin kullanımda şehir içi 8 lt civarı (tabi ben kullansam biraz daha farklı olabilir:) ) uzunyolda da trabzona gidip gelmiştik ort 6.1 lt yakmıştı

1.2 tsi ön yargıyla yaklaşılan bir motor ama biz gençler mantıklı bakabiliyoruz olaya :D bazı ön yargılı insanlar o ne o kadar ufak motor mu olur diyorlar ama ford yakında 1.0 aşırı beslemeli 128hp lik bir motor getiriyor focusla. Yani ilerde çok daha ufak hacimli motorlar göreceğiz. Seat ibiza sportcoupe var bi arkadaşta 1200 kg civarı araba 8.9 saniye 0-100ü var. Performans açısından Astra F den daha iyi olduğunu düşünüyorum ufak bir turbo lag var ama ona doblodan alışığım zaten. İkinci el 45 civarı bir araba bulabilirim diye tahmin ediyorum. Şu an tek beklediğim şey bir kaç müşterinin ödeme yapıp paranın elimize geçmesi. 15bin lira gibi bi açık var o da yıl sonuna kadar gelecektir umarım :D