Astra F Kullanıcıları Buraya

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokuşlarda kalkarken benimkide titreyerek kalkıyor ara gaz veriyorum o yüzden, benim baskı balatada gidici sanırım değilmi?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar vitesi zor geçen varmı aranızda..? Benim biraz zor geçiyordu heleki ilk calışmada. Geçen hafta motor yağını değiştirdimm...şanzuman yağından bahsederken değişimi yapan usta baktı abi senin vitesin şanzuman yağından başka bir sorunu var dedi..Lifte kaldırdı alttan mafsalları yağladı,baktı yine set vites...Bu sefeer içeriden vites körüğünü cıkardı ve oraları yağladı ve sonuç parmakla geçen vitesler.. :) :)O kadar yumuşak olduki vites geçişleri anlatamam...Meğer kalorifer,oradaki yağı zamanla kurutuyormuş ondan geçişlerde sert oluyormuş..Eğer sıkıntınız varsa vitesle alakalı bir deneyin derim ben..Hadi eyvallah :)

belphegor31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar vitesi zor geçen varmı aranızda..? Benim biraz zor geçiyordu heleki ilk calışmada. Geçen hafta motor yağını değiştirdimm...şanzuman yağından bahsederken değişimi yapan usta baktı abi senin vitesin şanzuman yağından başka bir sorunu var dedi..Lifte kaldırdı alttan mafsalları yağladı,baktı yine set vites...Bu sefeer içeriden vites körüğünü cıkardı ve oraları yağladı ve sonuç parmakla geçen vitesler.. :) :)O kadar yumuşak olduki vites geçişleri anlatamam...Meğer kalorifer,oradaki yağı zamanla kurutuyormuş ondan geçişlerde sert oluyormuş..Eğer sıkıntınız varsa vitesle alakalı bir deneyin derim ben..Hadi eyvallah :)

Benimde sabahları ilk 20dk falan 1. ve 2. viteslere zor geçiyo ustaya sordum gövde aliminyum yağ ısınana kadar öyle olur normal dedi ama dediklerinide denicem teşekkürler:D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vites derisini çıkartıp oraya sprey sıkıyorlar genelde tıkır tıkır geçiyor benimkisi.

zaferege

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelastra.org
sabahları ilk 20dk falan 1. ve 2. viteslere zor geçiyo ustaya sordum gövde aliminyum yağ ısınana kadar öyle olur normal dedi

mehmetx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön sileceklerim yukarıya doğru çalışıyor fakat tekrar aşağıya inmiyor.elle itince iniyor tekrar kalkıyor ama tekrar inmiyor her seferınde elle indirince iniyor.sorunum ne olabilir.
Gökhan bey aynı sorun bende de var ama bende sadece fasılalı ayarda yapıyo diğer son iki kademe normal çalışıyo sebebini öğrenince benide bilgilendirirsen sevinirim

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bu angel farların halkaları sönük yanıyor :(
Farı açmadan bunun ampülünü ledini değiştirmek mümkün mü ? farları açtırmak istemiyorum nere sorsam ya biz yapamayız diyor ya da çok uçuk rakamlar istiyorlar
Bu iş nasıl olur ya da ankara da fiyatı abartmadan kim yapar ?
zaten sağ xenonda gitti büyük ihtimal balasttan onada yeni balast lazım:mad:
sol farın da ayarı bozuktu zaten gece kör gidiyorum şuan ara sokaklarda fln uzunlarla görüyorum :)