Astra F Kullanıcıları Buraya

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Allah analı babalı büyütsün inşallah.

Bugün hava yağmurlu ve sisliydi. farlar, arka cam rezistansı, kalorifer filan hep birlikte açıktı. bir ara boşa attım, frene bastım rölanti düşer gibi oldu, araç titredi, direksiyondan hissettirdi kendini. birkaçını kapattım yapmadı. normalde de zaten cam düğmelerine filan basınca ya da farları açınca rölantideyken hafif de olsa bir güç kaybı oluyor. ama mayısta ölçüldü dinamo normal çıktı, akü yeniledik. acaba elektirik tesisatıyla mı ilgili?

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar
ilk çalışmada stop ettiği için,
ani devir düşmesi olduğu ,motor ısınıncaya kadar yolda frenleme yaptığımda vites küçülttüğümde, boşa aldığımda stop ettiği için,
yine götürdüm
rolanti devir sensörü olabilir dediler
değişim dediler.temizleme olmuyor dediler.
ama bugün hava güneşilydi hiç yapmasdı
ama yapar gibi oldu.
150-200 dediler

Son düzenleme:

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar f ci kardeşlerim
internet kısıntısı sebebiyle epeydir uğrayamadım. firewall göçmüşken son durumumu paylaşayım dedim;

çok acil "arabada bebek var" işareti lazım :):)

geçtiğimiz cuma akşamı oğlumuz dünyaya teşrif etti

Hakan hayırlı uğurlu olsun.. Allah analı babalısağlıklı sıhatli büyütsün.. evladınızın tadına vara vara sevin koklayın büyütün ....

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şükür daha siftahım yok ama arabanın tamponun 3 kenarı da vuruk yada sıyrık ...sinir olmayı bıraktım artık.. o kadar çok el arabası bile kullanamayacak yetenekte adam araba tepesin de ki ucuz yırtıyoz gibi geliyor bana..

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
cumartesi mersindeydim; vites geçişleri hoşuma gitmiyordu; vites kol levyesinde eğrilik vardı düzelttik; şimdi geçişler güzel;3 lt antifiriz koydum; cam suyunu da antifirizli yaptım; birde triger kayışını söktürüp baktırmak istedim birde ne göreyim; kayış koptu kopacak; dayco marka triger seti aldım; toplamda 230 tl verdim ama artık kafam rahat....

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
100,000 olduk hayırlısı

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi dilekleriniz için sağolun arkadaşlar,çok güzel bi duyguymuş, darısı henüz baba olmamış kardeşlerimizin başına diyorum

hakan benzer bi sıkıntı bende de var ama devir düşümü vs sadece araç viteste yokuş aşağı gazsız inerken oluyor, sanıyorum bi sensör arızası falan bişiler var bende de bazen de park manevrası yaparken kafasına göre gazlıyor 3000 devire kadar çeviriyor 1-2 sn sonra kesiyor. ilk fırsatta gidicem bisürü işi var aracın.

bebek var işareti de espirili bişey bulmaya çalışıyorum yoksa o işarete bakan kimse yok zaten malesef..

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ''baby on board '' wardı eskıden hatun yatıodu şöle :)) ewli olmasan al onu tak mis :)