Astra F Kullanıcıları Buraya

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi bayramlar f club; dün öğleden sonra ön kapılara hoparlör aldım; pıoneer ts g 1612 ; 55 tl verdim; yükseltmelerini hazırlayıp monte ettim güzel ses veriyor, fiyatıda ideal....

Burada hoparlörcü var halis mulis Türk malı hoparlör üretiyoruz siz gidip dandik dandik hoparlörler alıyorsunuz ayıp vallahi:D :hıh:

İyi bayramlar bu arada;)

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı bayramlar herkese..

Dün alışveriş merkezine park ettim arabayı...Yanımızdada Toyota Corolla vardı..Kullananlar toy çocuklarmış bekide ehliyetleri bile yok..Yanda oturan arkadaşı çıkarken çarpmayalım diye benim aynayı katlamaya çalışmış..Sonuç malum kırmışlar aynayı ve kaçmışlar..Görgü şahitlerinden aldık plakalarını ve polise gittik..Yaklaşık 1 saat içinde karşıma dikiliverdiler..Abi kusura bakma diye..Bende kaçmasaydınız aramızda hallederdik dedim..Neyse yinede kendimiz hallettik...Yalnız şimdi ayna yakın gösteriyor...Alışmak sıkıntılı olucak gibi...Evde kullandığımız boy aynasından farkı yok..Açısı falan yok yanii..

Tekrar herkese hayırlı bayramlar..

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün alışveriş merkezine park ettim arabayı...Yanımızdada Toyota Corolla vardı..Kullananlar toy çocuklarmış bekide ehliyetleri bile yok..Yanda oturan arkadaşı çıkarken çarpmayalım diye benim aynayı katlamaya çalışmış..Sonuç malum kırmışlar aynayı ve kaçmışlar..Görgü şahitlerinden aldık plakalarını ve polise gittik..Yaklaşık 1 saat içinde karşıma dikiliverdiler..Abi kusura bakma diye..Bende kaçmasaydınız aramızda hallederdik dedim..Neyse yinede kendimiz hallettik...Yalnız şimdi ayna yakın gösteriyor...Alışmak sıkıntılı olucak gibi...Evde kullandığımız boy aynasından farkı yok..Açısı falan yok yanii..

geçmiş olsun hayırlı bayramlar

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm F ci kardeşlerimin bayramı kutlu olsun. kazasız belasız şeker tadında bayramlar dilerim. Akü konusunu hallettim. 60 amper mutlu kuru akü taktım. herşey normale döndü.

Vurdurmak zararlı diyen arkadaşlar için haklı olabilirsiniz ama başka türlü nasıl çalıştırabilirimki aracı? ayrıca vurdurmak neye ve nasıl zarar verecekki?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun; bu aracların tek sevmediğim yanı şu dikiz aynaları zaten...

Tüm F ci kardeşlerimin bayramı kutlu olsun. kazasız belasız şeker tadında bayramlar dilerim. Akü konusunu hallettim. 60 amper mutlu kuru akü taktım. herşey normale döndü.

Vurdurmak zararlı diyen arkadaşlar için haklı olabilirsiniz ama başka türlü nasıl çalıştırabilirimki aracı? ayrıca vurdurmak neye ve nasıl zarar verecekki?

mutlu iyi bir seçim olmuş; üstten ekzantrikli araçlarda araç vurdurulduğu zaman triger kayışı sente atlayabilir ve yüksek maliyetli arızalar çıkarabilir...

Herkese iyi bayramlar. :)

Arkadaşlar şu konuya bakıp görüş ve önerilerinizi yazarsanız memnun olurum:

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=67927

yakıtı uzun yolda ve gazı fulleyip ,aldığınız litreye bakıp tamamen bitirerek ölçerseniz doğru sonucu bulursunuz; eğer aracınızın motor durumu iyi ise ve bujilerinizde sıkıntı yoksa doğru lpg ayarlarıyla yakıt tüketiminiz makul seviyeye iner; eğer uzun yolda da fazla yakıyorsa lpg enjektör memelerini küçültüp yeniden gaz ayarı yaptırarak tüketimi ölçebilirsiniz...