Astra F Kullanıcıları Buraya

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de ulaşırım o yakıt tasarrufuna bir gün
)))::))hayalim oo::))
50o km bir depoyla::))

Muhammed41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar benim arabada lph li malum asgari ücret emekçisiyiz....geçenlerde lpg de arıza vardı bir iki hafta benzinde kullandım.vallahi tanyamadım arabayı sanki ferrari ye binmiş gibi hissettim bir anda kendimi :) özlemişim benzinde kullanmayı.bundan sonra sık sık tekrarlamak istiyorum..ama F saneci arkadaşların da dediği gibi malum 3.74 :) Allah hepimize kolaylık versin...

Hayırlı günler...kazasız belasız inşallah...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavaş :)

dizelmi mübarek :) yada 80 le gittin heralde :)
90 la hiç 2500 deviri geçmeden
balayına gidiş geliş :)
ışık yeni yanmıştı 840 ı geçmiştim benzin aldım :) ki ışık gözüme gire gire epeyce gidebiliyoruz ;)
Herkese hayırlı cumalar.
hayırlı cumalar f ciler

bir de demin iş ziyaretinden dönerken silivri girişte bitane hummer h2 nin pert olmuş haline şahit oldum :eek:
acıdım adama, nereye koymuş koca arabayı onu bile göremedim

efe aman diyim dikkatli kullan, iri aracın darbesi de iri oluyor, momentum hesabı ;)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki gündür önce aksaray sonrada nevşehire giderek 550 km yaptım ortalama uzun yolda 90-120 arası 27*28 kuruş yakmıl yarında mersine gidiyorum araba 3 günde 900 km yapmış olcak :D

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
90 la hiç 2500 deviri geçmeden
balayına gidiş geliş :)
ışık yeni yanmıştı 840 ı geçmiştim benzin aldım :) ki ışık gözüme gire gire epeyce gidebiliyoruz ;)

hayırlı cumalar f ciler

bir de demin iş ziyaretinden dönerken silivri girişte bitane hummer h2 nin pert olmuş haline şahit oldum :eek:
acıdım adama, nereye koymuş koca arabayı onu bile göremedim

efe aman diyim dikkatli kullan, iri aracın darbesi de iri oluyor, momentum hesabı ;)

Abi zaten hızlı gidemiyosun araba uyarı veriyo yüksek hız lütfen yavaşlayın diye.. zaten sert frende ağırlık merkezi yukarda oldugu için binek arabadan daha çok sarsıyo seni ki bilirsin ben kemeri takmadan arabayı hareket ettirmem ona rağmen sırtın koltuktan ayrılıyo yani..