Astra F Kullanıcıları Buraya

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac 1998 F kasa GLS maksimimum 15 kadar çıkabilirim

Aracın geçmişini iyi araştırın malum bu aralar piyasada pertten toplama araç çok ilk sahibinden mi değil mi onu sorun bakımları özel serviste yapıldıysa faturaları mevcutsa isteyin bide aracın şase nuamrasını kaporta durumunu ve motor durumunu kontrol ettirin eger araca alıcı olursanız lastiklere bakın iyi değilse ona göre pazarlık atın kesin alıcı olmayın inat edin fiyat dusmezse arac cok ;)

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13 istiyordu 12'ye bırakırım dedı ben 11 verdım öyle kaldı kesin almaya niyetlenirsem tanıdık ustamız var zatende ben sızlerinde fıkrını alayım dedım

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk sahibi 88000km cıvarında boya olmadıgını söyledi kar oldugu için bızde tam göremedik sedan degıl araba duzenlı bakımları yapılmıs aklımın bır kösesındede G kasa var pişman olmaktan korkuyorum

F kasa güzeldir, fakat G kasa alın derim ben.. 15 Civarına falan bulursunuz yada bekleyin biraz daha G alın :).. F kasanın En dolusu , G kasanın neredeyse En boşu :) Arkadaşım Aldı 1 Ay önce 2000 Cd, Arac Cok Temiz, Kazasız, 96000 Km, Süper bi Arac 16000 TL. O yüzden 1-2 Ay Bekleyin G Alın Derim Ben.. :) Hiç Değilse 1 Kasa Fark Var Heleki Astra J çıktı Bide ... F nere J nere :D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tesekkurler arkadaslarr herkeze ya ben bugun kafaya taktım arkaya angel stop alcam ıcınede led dosetcem taktım yaa:D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler arkadaslarr herkeze ya ben bugun kafaya taktım arkaya angel stop alcam ıcınede led dosetcem taktım yaa:D
geçmiş doğum günün kutlu olsun çağatay abi :)
ancak o şeffaf stopları ben pek beğenmiyorum içinde ufacık bi aydınlatma grubu var farın yarısı boş duruyor ama led döşeyeceğim diyorsan iş değişir :Dçok güzel olabilir

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece dışındaki şeffaf camı kullanmak için o stop iyi olabilir. Cam olarak onu biraz karartarak kullanıp içinide ojinal stopun içinden kullanarak komple led döşeyerek güzel olabilir. Benim uzun zamandır aklımda olan bir şey ama uğraşmak ve nakit lazım :D