Astra F Kullanıcıları Buraya

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim bulunduğumuz bölgede Allaha şükür hep geniş bahçeli otoparklı apartmanlar var. Basıyorum kumandaya bahçenin en güzel (güneş almayan evin bir kaç camından görünen iki güvenlik kamerası tarafından 24 saat izlenen) yerine koyuyorum :D Aklım kalmıyor. Ama arada babam işe doblo yerine astrayla gittiğinde aklım hep orda şirket otosanayide doğal olarak insan tırsıyor :D

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan o motordan gelen ses neymiş.. bu arada benim pc de bir ara sıkıntı oldu Emre ne araba aldı çok geriye gidemiyecem çoşup bi sürü yazılmış .. çocuklardan sıra kalmıyor kalıınca benim pilde şarj bitmiş oluyor ...malum yaşlılık işye..=))

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
F GLS li arkadaşlar bu otomatik anteni naapcaz yaw? benim motor sağlam ama o beyaz plastik sıyırmış çıkmış, kopma yok. ama tamir olmuyor. Çıkma falan bulabilirmiyiz otomatik anten?

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
F GLS li arkadaşlar bu otomatik anteni naapcaz yaw? benim motor sağlam ama o beyaz plastik sıyırmış çıkmış, kopma yok. ama tamir olmuyor. Çıkma falan bulabilirmiyiz otomatik anten?

abi ben arabayı aldığımda anten kökten kırıktı ve motoru sağlamdı.uzun aramalar sonunda istanbul aksarayda bu işin uzmanını buldum (adam türkiyenin her yerinden anten tamiri yapıyor özellikle mercedes antenleri) ve yaptırdım iki senedir sorunsuz kullanıyorum antenine yazık etme 250 den aşşağı alamazsın orjinalini bende ustanın telofonu vardı bulabilirsem yazarım...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan o motordan gelen ses neymiş.. bu arada benim pc de bir ara sıkıntı oldu Emre ne araba aldı çok geriye gidemiyecem çoşup bi sürü yazılmış .. çocuklardan sıra kalmıyor kalıınca benim pilde şarj bitmiş oluyor ...malum yaşlılık işye..=))
abi baktırmadım daha ama kayış olduğu konusunda iddialıyım
soğuklarda sanayide dolanmak işime gelmedi :rolleyes:

Bir F GSI SFI alamadım yaa :D
abi al işte ecotec misler gibi :) hemide tam 100bg :)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biz gl ye 45 liraya almıştık iki sene önce orjinal anten motorsuzdu ama kırılmıştı kapatırken. Baya bi süre öyle dolaştıktan sonra uygun fiyatlı bulunca alıp taktık soketi filan uyuyor zaten direk takılıyor. Tuninpiyasa dan almıştım ben.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben arabayı aldığımda anten kökten kırıktı ve motoru sağlamdı.uzun aramalar sonunda istanbul aksarayda bu işin uzmanını buldum (adam türkiyenin her yerinden anten tamiri yapıyor özellikle mercedes antenleri) ve yaptırdım iki senedir sorunsuz kullanıyorum antenine yazık etme 250 den aşşağı alamazsın orjinalini bende ustanın telofonu vardı bulabilirsem yazarım...
Ben Ankaradayım ama. burda tavsiye edeceği ustası vardır belki.

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam ben akşama bulur numarayı yazarım...
olmadı konuşur kargo ile gönderirsin ben gittiğimde bir sürü tamir edilmiş anten vardı çeşitli illerden...