Astra F Kullanıcıları Buraya

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
şu led olayına benimde girmem gerek ama zamanım yok hem zamanım olsa araçla işim oluyor günde 1-2 saat ile olacak iş değil aslında

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt kiptaşta oturuyorum, sen de mi buralardasın?
sfa da çalışıyorum ar-ge mühendisi olarak

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim b-2 de evim var.sen,n bu arabayı ben şimdi hatırladım orda gördüm.bi gece kiracıma gelmiştim.benim ailemin yarısı orda.özkentte oturanlar,çarşıda oturanlar var.sitenin üst yolunda albına evlerinide var.çok yani 20 ev var akraba felan SFA yı biliyorum.ben TIR işiyle uğraşıyorum.sizden yükleme yaptık sırbıstana

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ev 26 numara.hafta sonları ordayım,uğrarım tanıştığımıza memnun oldum.bi sıkıntın olursa silivride haber et çözeriz.

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi o kalorifer düğmesinin orda iki civata var onları sökecen tırnaklar var elengirli tam unuttum nasıl bi bakmam gerek ama sökülüyor.ben pazar günleri teyzemde terasta oluyorum.bakarız sökeriz değiştiririz ampül var bende fazla almıştım.hallederiz.senin araba güzel ben o gece bakmıştım astra f görünce süzerim usuldan incelerim.allah kaza bela vermesin.

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BEN geçen uğraştım çok uğraştım tüm lambaları değiştirdim.ışıl ışıl o reziztansın lambası değişiyo bendekide çoktandır patlaktı.olur ama sökerken dikkat et sağı solu kırma
Sökmesi zaten çok zahmetli.elektrikçi ön konsolu söktüğünde reziztans düğmesini görmüştüm ampülün olduğu kısım şeffaf plastikti o zaman ampülün nerde olduğunu bulamamıştım.şimdi kendim sökmeye kalkarsam sökerken çıkmayan bir yer olur sonra bende sinir olur bir yerleri kırabilirim.elektirkçiye götürüp değiştir desm mırın kırın ederler sökerken bir yerleri bozarlar kesin.kararsız kaldım