Astra F Kullanıcıları Buraya

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldin hemşerim

burakla beraber araştırın artık bodyleri

burakçım tekrar geçmiş olsun, nazarı çıkmış, kaynaktan da dediğim gibi çekinme, benim 0 km karterlerini kaynaklı sattığım traktörler geziyor yollarda
hatta blok bile kaynattım söylemesi ayıp :D
bidaha vurursan önce kaynak düşebilir ama :D

Ah Hakan abi ahhh...sıkıntı var, büyük sıkıntı var :)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldin hemşerim

burakla beraber araştırın artık bodyleri

burakçım tekrar geçmiş olsun, nazarı çıkmış, kaynaktan da dediğim gibi çekinme, benim 0 km karterlerini kaynaklı sattığım traktörler geziyor yollarda
hatta blok bile kaynattım söylemesi ayıp :D
bidaha vurursan önce kaynak düşebilir ama :D
Saol abicim tmm sıkıntı etmiyorum artık :) :) :) dediğin gibi sağlam kaynak atmış kaynakçı küçücük yerdi komple köşeyi kaynatmış :) ayrıca hafta sonu kalter koruması takılacak hatta bi kaç parça daha değiştircez onlar ustanın yanına gidince belli olacak (değişmesinin amacı performans arttırmak amaçlı ;)) geçen sene bi kaç parça değiştiydi onlar üst devirlerde yığılma yapınca üst devirlerede bi kaç çözüm bulunacak artık :)

YasiN26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar ya body sorun değil ön yan spoyler ama arka sorun bizim için

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba ben eskişehirden yasin aranıza yeni katıldım sedan astra f aracım war hepinize iyi forumlar
Yasin aramıza hoşgeldin canavarın fotorafları varsa yollarmısın :) (aracı belki görüşüzdür)Bu arada body kit sedanlar için pek yok malesef :( benim fikrimi soracak olursan gerekte yok :eek: :D jant+yay+angel :) en güzeli ;)

YasiN26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kl 098 metalik füme görmüşsündür kesin az çok yapılı şimdi yeniden body kite başladım.şu an nöbetçiyim eczanede ama en kısa zamanda siteye eklerim fotolarını

YasiN26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasin hoşgeldin aramıza...Bende de sedan var ama body yok malesef... :)

hoş bulduk.bende şu an angel siyah zeminli stoplar xenon kitler ön panjur war.ön tampon siparişi werdim swo 6 spoyler siparişi werdim ama arkayı bulamıyorum.ebaydab herhalde getircem bu gidişatla olmuycak