Astra F Kullanıcıları Buraya

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ankaraya geldikten sonra motor vuruntulu çalışmaya başladı acaba soğuktan olabilirmi? çünkü urfada en fazla -2 oluyordu 97 oktan kullansam faydası olurmu?
hocam bunun iki nedeni olabilir.ya farklı bir benzinden olur.ya da ankaranın urfaya göre yükselti farkı olduğundan araba henüz avans sistemini ankaraya göre ayarlayamamış olabilir.97 oktan pek farketmez diye düşünüyorum.temiz bi yerden 95 oktan koyup biraz da öyle dene.bizim arabalar elektronik enjeksiyonlu olduğu için çok hassastır.en küçük değişiklik bile farkettirir.:good:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avans yapamaması gibi bi durum olacağını sanmıyorum gün içinde çok yükseklere çıkıp deniz seviyesine iniyoruz tatile giderken o zaman çok sıkıntı olur öyle olsa
çok belirginse bujilerine bir baktır bence @a.kerim, çalışmayan buji olabilir

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avans yapamaması gibi bi durum olacağını sanmıyorum gün içinde çok yükseklere çıkıp deniz seviyesine iniyoruz tatile giderken o zaman çok sıkıntı olur öyle olsa
çok belirginse bujilerine bir baktır bence @a.kerim, çalışmayan buji olabilir
Walla o zaman da acaip belli ediyo Hakan abi Ekimde babamlar Kayseriye gidip geldiler gelirken 650 km hiç durmadan ortalama hızda 140 la gelmişler bi geldiki araç resmen traktör gibi çalışıyordu veeee araba gitmiyordu neyse gittik servise usta sırayla bakıyo ama ben içimden bişey koptu gittiydi neyse en son bujiyi bi baktı ateşlemiyor neyse bi söktüki buji erimiş gitmiş kaynamış:)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Byler yeni bi soru sorcam acaba aracınızda sararma veya çürüyen kısımlar varmı acaba merak ettimde:)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pazartesi günü çıkacam kıbrıstan ama 2 gündür gemi kalkmıyor o zaman ne olur bakacaz artık mersindende zincir ve halat alırım her ihtimale karşı ;)
Hayırlısı abi ya aman dikkat et walla iç anadolu bölgesi kara teslim vaziyette Kayseride öleymiş aslında ben bu hafta Kayseride olacaktım ama derslerim olduğu için gelemedim:(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pazartesi günü çıkacam kıbrıstan ama 2 gündür gemi kalkmıyor o zaman ne olur bakacaz artık mersindende zincir ve halat alırım her ihtimale karşı ;)
ters yönden akan trafiğe de hazırlasaydın bünyeyi :D
insanın kafası karışıyo valla, 15 gün ingilterede kaldım trafikte saf gibi oldum :D:D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah Hakan abi öle görünce bende acaba bizimkide ölemidirki die aklıma takıldı acaba inip tavanı söksemmiki :rolleyes: yoksa bırak çürüğü sararma dahi yok bi yerinde:(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah Hakan abi öle görünce bende acaba bizimkide ölemidirki die aklıma takıldı acaba inip tavanı söksemmiki :rolleyes: yoksa bırak çürüğü sararma dahi yok bi yerinde:(
sökelim hadi :D
yoktur bişi yaw, bişi olmaz onlara
bende bitek uyduruk bi anten aldıydım o paslandı :( onu komple iptal edip şu gizli antenlerden alsam diyorum ama macun ve çamurluk boyası çıkacak