Astra F Kullanıcıları Buraya

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berkay sagolasın. doğru çok masraf ettim. sırf yağ yakıyor diye sattım.
cumartesi bi r bakacam astra gl 1.4 e. brc lpg,klima,çift hava yastığı bikaç yerinde boya var. ama yağ yakmıyor. 11500 e inş onu alcam.
napcam clio yu doğru söylüyon. hiç olmazsa f saneye binerim
1.4 motorunu hiç kullanmadım,ama sanki 1.6 sı ancak kaldırır gibime geldi.Sen yinede bak araştır abi iyice,Dediğin 1.4 içine sinerse alınır gibi.
F herzaman iyidir aynen :D

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon 1.6 araç ya. yanlış yazmışım. valla satan bi tanıdık olduğu halde gidip gösterecem. yağ yakma yoksa.az yağ eksiltme olabilir. ama yağ yakma olmayacak. alacam ya en ii bildiğin arabadır. gidip rover strettwhise mı alayım

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon 1.6 araç ya. yanlış yazmışım. valla satan bi tanıdık olduğu halde gidip gösterecem. yağ yakma yoksa.az yağ eksiltme olabilir. ama yağ yakma olmayacak. alacam ya en ii bildiğin arabadır. gidip rover strettwhise mı alayım
Motorla ilgili yağda yakmasın, eksiltmesinde abi :) 1.6 ve o donanımda bir araçsa detaylı baktır al derim.Şimdiden hayırlısı olsun.Renault vs. gereksiz.Hem ne demişler ; Alman tahtı varken,Fransız taburesine oturulmaz. :)

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11350 ye astra f 97 sedan 1.6 gl çift airbag, klima,sis brc lpg 135bin km de 500 lira da masrafı var