Astra F Kullanıcıları Buraya

murtili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama termostat elektirikli bizim arabalarda belki müşürde bozuk bunlada alakalı olabilir termostat alacaktım parçaçcı alma dedi belki müşür arızalıdır baksınlar dedi

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabamın harareti yükselmiyo sıkışık trafikte 100 üzerine kadar çıkıyo sonrada alttan su damlatıyo termostat arızalımıdır orda müşür var ondan yapabilirmi
alttan su damlatıyosa devirdaimden kacırıyo olabilir bi ihtimal hortumda delik olabilir.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese iyi haftasonları...
benim arabanın on paneldeki lampalar patlamıs gece sişmsiyah duruyo gecen bi sokmeye calıstım heryeri actım tam paneli alacam dısarı sadece ortadaki kalorifer dugmesini cıkaramadım. o nasıl cıkıyor bilen varmı?

murtili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende düğmeleri söktüm paneli alamadım kendine doğru çektiğinde çıkıyo ben öyle yaptım

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Safe mi yazıyor abi ekrandA? Kontağı aç teyp kapalıyken AS tuşuna basarak teyp i aç ekranda zaten 4 haneli bir yer çıkması lazım ilk hane için 1 tuşuna istediğin sayı gelene kadar basıyorsun daha sonra diğer haneler içinde o şekilde tüm kodu girdikten sonra AS tuşuna yine basılı tutuosn sinyal sesi geldikten sonra tamamdır...

Son düzenleme:

murtili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sorun çözüldü gibi devirdaime giren hortum ömrünü tamamlamış yenisini daha bulamadım termostat değişti 40 tl hortumda 20 tl işçilik 30 lira

mehmetx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese iyi haftasonları...
benim arabanın on paneldeki lampalar patlamıs gece sişmsiyah duruyo gecen bi sokmeye calıstım heryeri actım tam paneli alacam dısarı sadece ortadaki kalorifer dugmesini cıkaramadım. o nasıl cıkıyor bilen varmı?
kalorifer düğmesi kapalı konumdayken yönlerdirme düğmesi tarafından bakınca kalorifer düğmesinin altında hafif bir açıklık görceksin ordan ince düz bir tornavida ile tırnağı ileri it ve kalorifer düğmesini çek çıkar

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acil bir iş dolayısıyla Eskişehire gitmem gerekti, 120km nin altına inmeden 310 km şehir dışı 20 km şehir içi yolu tam 70 liralık lpg ile gitmişim. 21 kuruşa denk geliyor. Dönüşte 130 un üzerine çıkmadan sadece otobanda kısa süreli 180 e çıkıp indim onun haricinde 110 130 arası geldim lpg nin yeşil ışığı hala yanıyor yarın fulleyip bakıcam muhtemelen 18 kuruş filan yaktım.

Ama bu arabanın değişme zamanı artık geldi gibi hissediyorum. Bir şekilde ayarlayıp satmak lazım artık.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim polonun şehirdışı yol tüketim değerleri ile aynı yakmış ortalama 20 kuruş Alican.