Astra F Kullanıcıları Buraya

mehmetx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracına 15-20tl satılan deri direksiyon kılıfı ipli sarmalı olanlardan kullanan veya uygulayan varmı acaba
ben kullanıyorum 3-4 aydır bir sıkıntı olmadı henüz dikişini kendim yaptım bitince çok orjinal duruyo ama 2 saat sürüyo ipi gerdirmekten ellerin acıyo birazda direksiyon etli(kalın) duruyo ama ele tam oturuyo ben söylemesen ben diktim diye görenler orjinal sanıyo

mehmetx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a arkadaşlar bende 1.6 otomatik kullanıyorum ama aracım çok fazla yakıyo en düşük 80 kuruş şehir içi ise 1 tl ye kadar çıkyıyor bide yolda giderken stop ediyor araba, çekişten düştü, manifolt kızarıyor valla napim msj atarsanız sevinirim
benimde 1.6 otomatik ama bendeki lpg de sanırsam 0.27 krş yakıyo benim önceki radyatörüm tıkalıydı çok hararet problemi yaşamama rağmen manifoltda kızarma görmedim servis ortamında bi baktır derim şanzımanında kaçırıyor olabilir...

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egr valfı zor yerde kardeşim temizletsen bile aynısını oluyor iptal ettir işini iyi bilen ustaya egr nin oraya saç parça kesiyorlar araç egr varmış gibi algılıyor ama normalde egr iptal oluyor ben öyle yaptırtmıştım astra f e onun dışındada bujileri değişmen iyi olmuş güle güle kullan
kardeş imzan yakıyor.
araç kısmına opeli de yazsana araç duruyor hala sanırım babanda

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kullanıyorum 3-4 aydır bir sıkıntı olmadı henüz dikişini kendim yaptım bitince çok orjinal duruyo ama 2 saat sürüyo ipi gerdirmekten ellerin acıyo birazda direksiyon etli(kalın) duruyo ama ele tam oturuyo ben söylemesen ben diktim diye görenler orjinal sanıyo
Aydınlattığın için teşekkürler.kullandığın kılıf hakiki derimi.satılanların çoğunu deri diye satıyorlar ama çoğunluğu suni deri

mehmetx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir oto döşemecisinde bu ürünün genişliğinde deri yaptırıp kendin dikebilirisin ilk olarak diktiğin için uzun sürecektir ama eskimiş olsa muhtemelen ikinci dikişi 40dk kadar kısa bir sürede tamamlaya bilirsin. ben ilk başladığımda daha iki dikiş atmadan vazgeçiyordum bu bugün bitmez diye şimdi deforme olsa yenisini alır dikerim o kadar kolay geliyo bana yeterki elin yatkın olsun

mehmetpolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar konu ile alakası yok ama 94 kasa ön tampon arıyorum bana yardımcı olabilecek biri var mı ?

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş imzan yakıyor.
araç kısmına opeli de yazsana araç duruyor hala sanırım babanda

İmzayı beğenmene sevindim abi evet duruyor astra f ben poloyu 23 martta almıştım o gün babama vermiştim arabayı adam 45 günde 300 km yapmış binmiyor 100 ytllik benzin almıştım vermeden yeni bitmiş benim poloyu hiç sorma 2400 km oldu şu an 3. depo bitecek 250 km daha gider içindeki mazotla 2650 km yapmış olacak 3 depoyla 1 depoyla sehirici ortalama 880 km gitmiş olacak ;)